Maciej Stuhr odpowiedział na prowokację Kołakowskiej. Atak złośliwości i lawina komentarzy

2021-05-13 10:35
Maciej Stuhr odpowiedział na prowokację Kołakowskiej. Atak złośliwości i lawina komentarzy
Autor: AKPA Maciej Stuhr odpowiedział na prowokację Kołakowskiej. Atak złośliwości i lawina komentarzy

Maciej Stuhr (46 l.) i Viola Kołakowska (44 l.) przerzucają się w sieci złośliwymi komentarzami. Aktor nie mógł zignorować drażliwej zaczepki byłej partnerki Tomasza Karolaka, ale to tylko ją rozwścieczyło i zmusiło do pisania kolejnych uszczypliwych słów pod adresem Maćka.

Bohaterowie tej burzy, która rozpętała się w sieci, znani są z tego, że potrafią w ostry sposób komentować publicznie rzeczywistość. Gdy jednak zaczynają atakować siebie nawzajem zaczyna robić się naprawdę nieprzyjemnie. Aktor chciał się tylko pochwalić, że ma za sobą już dwie dawki szczepionki przeciw Covid-19. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie dodał swoich przemyśleń na temat antyszczepionkowców.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek załamie się, gdy zobaczy TE zdjęcia. W życiu nie pokazałaby się tak publicznie. Nie uwierzycie, co robiła przed domem

Sthur kontra antyszczepionkowcy

"Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w ś.p. Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, społeczeństwo, jego zdrowie, życie i prosperity, to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli przez tę grupę przyjdą kolejne fale epidemii, będę po prostu wściekły" - napisał Maciek na swoim profilu na Instagramie.

Obok tego wpisu nie mogła przejść oobjętnie Viola i postanowiła w swoim styklu skomentować słowa Sthura.

"Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane na świecie... Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje, kto jest niewolnikiem systemu, a kto jest wolną, myślącą samodzielnie i czującą istota. Kolejne fale będą zaplanowane i nie ma znaczenia ,,szczepionka”, która nie jest szczepionką, a - jak to ujęto w dzienniku ustaw - ,,eksperymentem medycznym”, także powodzenia dla wszystkich królików doświadczalnych" -  napisała Kołakowska.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktora, który i tak mocno się powstrzymywał, żeby nie używać bardziej nieprzyjemnych słów pod jej adresem.

"Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej znanej powszechnie opinii. Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze), niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół" -  brzmi jego odpowiedź na zaczepkę Violki.

Oczywiście to tylko rozwścieczyło Kołakowską, która kontynuowała głoszenie swoich mądrości.

"Przecież eksperyment medyczny Cię chroni podobno (po to się szczypawkujecie rozumiem), więc po co się denerwować? Możesz już tylko cieszyć się życiem"-  napisała złośliwe.

Stuhr nie chciał wchodzić w dalszą polemikę z byłą celebrytką i chcąc zakończyć wymianę zdań wrzucił zdjęcie Dalajlamy, który przyjmuje szczepionkę. Oczywiście Viola potraktowała to jako kolejną zaczepkę. I nie byłaby sobą, gdyby tego nie skomentowała.

"Ale pokazujesz mi Lamę z kolekcją Rolexów jako propagatora wartości życia w świecie bez materii, tak? - gorączkowała się. - Jako przykład człowieka, który uświęca prawdę wartości humanitarne wolnościowe duchowe, jako prawego godnego naśladowania, tak? No to chyba już dawno zasady tej gry się zmieniły, musisz zaktualizować program... Iluzja, gra, matrix... Warto jeszcze raz odświeżyć niektóre pozycje i obejrzeć ze zrozumieniem... Prawda już dawno jest nam podawana pod nos na tacy, wystarczy zrobić jedna rzecz... Obudzić się w końcu"- grzmiała Kołakowska.

Ciekawe, czy doczekamy się dalszej części tej pasnjonującej wymiany zdań.

Najsłynniejsze dziecięce gwiazdy. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 7
Jak nazywa się ten gwiazdor? Zagrał m.in. "W pustyni i w puszczy"
Jak nazywa się ten gwiazdor?
Maciej Stuhr odpowiedział na prowokację Kołakowskiej. Atak złośliwości i lawina komentarzy
Autor: Facebook Maciej Stuhr odpowiedział na prowokację Kołakowskiej. Atak złośliwości i lawina komentarzy
Jerzy Stuhr w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE