Magda Gessler

i

Autor: Instagram @magdagessler_official

Widać, że dobrze się bawiła

Magda Gessler szaleje na zamkniętej imprezie TVN-u. Co za ruchy!

2023-03-01 10:30

TVN zdecydował się nie organizować w tym roku wielkiej medialnej ramówki, zastępując ją imprezą dla pracowników i zaprzyjaźnionych gwiazd. Nie mogło zabraknąć na niej królowej stacji, Magdy Gessler (69 l.), która dała na parkiecie niezłe show! Internauci pod wrażeniem: "Wymiatasz!".

Magda Gessler wielokrotnie udowodniła już, że uwielbia świetną zabawę, dobrą muzykę i taniec. Jej specyficzne ruchy w rytm konkretnych dźwięków przeszły już do historii, jednak sama gwiazda nie przestaje zaskakiwać i po raz kolejny raczy fanów tego rodzaju widokiem. Restauratorka bawiła się bowiem we wtorkowy wieczór na zamkniętej imprezie TVN-u z okazji inauguracji wiosennej ramówki stacji.

Magda Gessler szaleje na zamkniętej imprezie TVN-u. Co za ruchy!

Na evencie stacji pojawiła się plejada znanych i lubianych gwiazd. Fotoreporterzy, którzy czekali na celebrytów na miejscu, uchwycili na zdjęciach m.in. Magdalenę Cielecką z Bartoszem Gelnerem, Martynę Wojciechowską, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Magdę Gessler. Gospodyni "Kuchenych rewolucji" wprowadziła na salony powiew wiosny, decydując się na czerwoną sukienkę i wygodne podczas tańczenia buty. Jak można było się spodziewać, na parkiecie spędziła sporo czasu, czym pochwaliła się chwilę później na instagramowym profilu.

- Tak wywijać w pani wieku! Wow!

- Zawsze to powtarzam, zrobię to znowu - królowa jest tylko jedna!

- Wow, wymiatasz! - zachwycali się fani.

Damian Michałowski napisał z kolei, że nie może sobie darować, że przez cały wieczór nie dostąpił zaszczytu "potupania razem nóżką".

Też byście żałowali, gdyby obok was show na parkiecie kradła Magda "lady in red" Gessler?

Sonda
Zapłaciłbyś/zapłaciłabyć 18 złotych za pączka Magdy Gessler?
Nasi Partnerzy polecają