Magda Gessler wyjawia prawdę o „Kuchennych Rewolucjach”. Wiadomo, KTO finansuje remonty restauracji

2022-04-10 16:33

Wiele lat nadawania „Kuchennych Rewolucji” na TVN nie tylko rozsławiły osobę Magdy Gessler, ale również zmieniły spojrzenie polskiego społeczeństwa na przemysł gastronomiczny. Widzowie programu niezależnie od wieku, często poszukują prawdy dotyczącej kulisów postawania konkretnych odcinków. Magda Gessler opowiada o tym, skąd finanse na remonty restauracji, kto wymyśla wystrój i menu. Czy za udział w „Kuchennych Rewolucjach” się płaci?

Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler

i

Autor: Facebook @Kuchenne Rewolucje Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler

„Kuchenne Rewolucje” nadawane są w TVN od 2012. Przez kilkanaście lat na antenie budziły one wiele emocji w coraz szerszym gronie widzów. Dzięki programowi Magda Gessler stała się ikoną polskiej gastronomii. Program ten zmieniał się wraz z biegiem czasu, tym samym budując w społeczeństwie konkretne postawy w stosunku do restauracji.

Można powiedzieć, że w dobie „Kuchennych Rewolucji” zmieniały się oczekiwania Polaków w stosunku do usług gastronomicznych. Ten program TVNu dobrze znany jest zarówno przez starszych, jak i młodszych. Przez prawie 12 lat emisji, narosło wokół niego wiele plotek, dotyczących samej produkcji.

Czy Magda Gessler naprawdę zna się na gotowaniu? Czy faktycznie pomaga restauratorom? Na takie i podobne pytania od lat starają się znajdować odpowiedzi widzowie programu. Zapewne przy wielu rodzinnych stołach pojawiają się dyskusje dotyczące tego, skąd budżet na remonty restauracji bądź czy wystrój i menu są pomysłem samej prowadzącej. Te i inne zagwozdki postanowiła rozwiązać Magda Gessler.

Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” na swoim Instagramie postanowiła streścić fanom to, w jaki sposób wyglądają kulisy tworzenia programu. Zdradziła ona ciekawe fakty na temat produkcji i form pomocy, udzielanej restauratorom.

Okazuje się, iż za udział restauracji w programie, nie są pobierane żadne opłaty. Remont, zachodzący w czasie trwania programu finansowany ma być przez telewizję TVN. Restauratorka podkreśla też, że za kierunek rozwoju danej restauracji po emisji odcinka odpowiadają wyłącznie właściciele.

Ciekawym faktem obserwującym Instagram Magdy Gessler wydał się ten, mówiący o wymyślaniu nowego wystroju oraz menu restauracji. Otóż wszystkie z tych elementów są pomysłem Magdy Gessler. Pomaga jej w tym wieloletnie doświadczenie.

Według informacji podanych przez Magdę Gessler, kuchenne rewolucje odbyły się już w 330 restauracjach! Prowadząca mówi o tym, iż nigdy nie wie w jakie miejsce wybiera się tym razem.

Sonda
Czy byłaś/eś w restauracji, w której odbyły się "Kuchenne Rewolucje"?
Marcin odchodzi z M jak miłość? Mikołaj Roznerski nie wie kiedy będzie na planie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki