Powalająca szczerość

Koszmarne dzieciństwo córki Magdy Gessler. Po latach wyznała mroczne sekrety

2023-06-19 11:18

Magda Gessler to kobieta nie tylko przedsiębiorcza, lecz także waleczna. Determinacja, którą wykazała się w walce ze złem, sprawiała, że dzieciństwo jej ukochanej córki Lary mocno różniło się od życia rówieśników. Z perspektywy czasu takie dzieciństwo wydawać może się koszmarne, ale na szczęście rodzice Lary Gessler robili, co mogli, by osłodzić jej życie. Córka Magdy Gessler po latach wyznała mroczne sekrety dzieciństwa. Wszystko przez to, że jej mama wypowiedziała wojnę potężnej w latach 90. mafii.

Magda Gessler wypowiedziała wojnę mafii. Odbiło się to na życiu jej córki

Magda Gessler w latach 90. zadarła mafią i od tego czasu ma osobistą ochronę. Zaczęło się od ściągania haraczy od właścicieli stołecznych restauracji. - Szukałam najpierw pomocy u władz miasta, ale bezskutecznie. Wtedy zwołałam konferencję prasową, wszystkich korespondentów zagranicznych, i powiedziałam, że władze przymykają oko na bezprawie. Na trzy dni z Marcinem Zarębskim, właścicielem sąsiadującego z Fukierem sklepu z biżuterią, zamknęliśmy całą Starówkę, restauracje, kioski, zieleniaki. Wszystko. Poza dwiema restauracjami. To było w 1993 roku. Od tego czasu jest spokój - wspominała restauratorka w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Walka z mafią odbiła się na życiu prywatnym Magdy Gessler. Jej rodzina musiała zachować szczególne środki ostrożności, co odbiło się na malutkiej Larze Gessler. 

Lara Gessler ujawnia sekrety swojego dzieciństwa

W rozmowie z portalem Pomponik córka Magdy Gessler po latach wyznała mroczne sekrety jej dzieciństwa. Dziewczynka okazała się bardzo dojrzała jak na swój wiek. Nie protestowała, gdy w domu stale obecna była ochrona. - Ja to rozumiałam, gdy rodzicie powiedzieli, że to jest potrzebne - wspominała Lara Gessler. Bodyguardzi okazali się fajnymi facetami. - Byli bardzo mili, fani, dowcipni. Po prostu tacy wujkowie śmieszni. Nie przerażało mnie to - podkreśliła córka restauratorki. Zagrożenie czyhające na rodzinę Magdy Gessler sprawiło, że życie małej Lary różniło się od życia jej koleżanek i kolegów. - Faktycznie byłam trzymana pod kloszem, ale nie byłam świadoma tego. Wynikało to z tego, że mieliśmy restaurację, z niej zarabialiśmy pieniądze, a moi rodzice nie chcieli płacić haraczu - tłumaczyła Lara Gessler

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany