Mamy zdjęcia

Magda Gessler wyprawiła huczne imieniny. Nie uwierzycie, kto był jej gościem. Nowa przyjaźń w show-biznesie? [ZDJĘCIA]

2023-06-01 5:40

Magda Gessler (69 l.) wie, jak świętować! Na 29. maja przypada święto wszystkich Magdalen. Restauratorka nie mogła odpuścić takiej okazji. Choć spóźniona o jeden dzień, postanowiła bawić się w gronie przyjaciół. Zaprosiła wszystkich na wielką ucztę do włoskiej restauracji. Wśród gości pojawiła się nowa serdeczna koleżanka Magdy - Ewa Chodakowska (41 l.). Kto jeszcze? Sprawdźcie.

Według Magdy Gessler najlepszym sposobem na świętowanie jest pyszne jedzenie. Obchodząc imieniny, zaprosiła więc swoich bliskich do popularnej włoskiej restauracji w Warszawie. Na ucztę przybyła jej córka Lara Gessler (34 l.) z mężem, projektanci jej ulubionej marki MMC i serdecznie zaprzyjaźniony z restauratorką znany ortopeda Robert Śmigielski. 

NIE PRZEGAP: Magda Gessler zarabia na komuniach. Tyle zapłacisz za przystawkę, rosół, pierś z kaczki i torcik

Magda Gessler zaprzyjaźniła się z Ewą Chodakowską

Co ciekawe, jedną z gościń Magdy była Ewa Chodakowska. Jak udało nam się ustalić, panie poznały się całkiem niedawno, ale od razu przypadły sobie do gustu, a dziś wręcz się uwielbiają! Trenerka przyszła na przyjęcie z ogromnym bukietem fioletowych kwiatów, które bardzo przypadły do gustu solenizantce. Specjalnie wyszła nawet przed restaurację, by przywitać Ewę czułym uściskiem. Bo Magda Gessler wie, jak być gospodarzem imprezy!

Zobaczcie w naszej galerii, jak świętuje Magda Gessler:

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Lubisz Magdę Gessler?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany