Magda Gessler z córką

i

Autor: Akpa Magda Gessler z córką

Ostra odpowiedź

Magda Gessler została zaatakowana przez internautę. Nie pozostała mu dłużna!

2023-08-03 15:14

Magda Gessler (70 l.) to znana i kochana polska restauratorka. W „Kuchennych Rewolucjach” odmieniła już kilkadziesiąt restauracji. Prywatnie lubi się chwalić swoim codziennym życiem oraz podróżami. Jedno zdjęcie wywołało małe oburzenie i pani Magda nie wytrzymała.

Magda Gessler posądzona po nadmierne spożywanie alkoholu. Szybko zareagowała

Magda Gessler lubi dzielić się kadrami ze swojego życia. Przez niektóre wpisy fani zarzucali jej, że mogła je pisać pod wpływem trunków. Magda Gessler była mocno zraniona tymi zarzutami.

- Największa bzdura to to, że piję alkohol i że mam jakieś uzależnienie. To obłęd, ponieważ ani u mnie w domu, ani nigdy nie było takiego problemu – powiedziała dla plejada.pl, Magda Gessler.

Ostatnio restauratorka postanowiła pochwalić się nagraniem, na którym po prostu dobrze się bawi. Widać wiatr we włosach i piękną pogodę. Jeden z internautów nie wytrzymał.

- Piękna i ponętna czy po prostu przesadziła nieco z wyskokowym napitkiem? Proszę uważać pani Magdo, w tym wieku i przy takiej pogodzie wystarczy i na trzeźwo za mocno kichnąć i można się przenieść niechcący do krainy wiecznych biesiad. A musi nam Pani jeszcze tak wiele jadłodajni przecież zrewolucjonizować – napisał internauta.

Magda Gessler szybko zareagowała i odpisała.

- Jestem na Masterchefie! Te plotki są po prostu idiotyczne – skomentowała restauratorka.

Magda Gessler zaatakowana przez internautę. Fani ruszyli na pomoc

Magda Gessler na szczęście może liczyć na swoich fanów. Szybko zareagowali i zaczęli bronić znanej restauratorki.

- Nie masz wstydu napisać kobiecie takiego komentarza? Idź zrób coś pożytecznego,śmieci wynieś albo poczytaj sobie – napisała jedna internautka.

Inna dodała, że nie trzeba pić alkoholu, aby dobrze się bawić.

- Wyobraź sobie, że ludziom nie jest potrzebny alkohol do wyluzowania. Niektórzy mają po prostu taki sposób bycia, a takie rozliczanie zostaw dla osób Ci bliskich których widzisz na co dzień, a nie od święta na mediach społecznościowych – napisała inna fanka.

Sonda
Magda Gessler na Instagramie. Śledzicie jej wpisy?