Magda Pyznar: Celebrytka sama zafundowała sobie prezent na 30. urodziny. Będziecie w szoku!

2021-09-27 23:33
Magda Pyznar
Autor: AKPA

Z okazji trzydziestych urodzin Magda Pyznar postanowiła uszczęśliwić samą siebie. Celebrytka, która zaistniała niegdyś w jednym z kontrowersyjnych programów dziś jest poważną bizneswoman, autorką e-booka „Kuchnia Magdy”, kobietą pełną pasji, którą stać na luksus. Nic dziwnego, że zafundowała sobie furę z górnej półki.

Magda Pyznar na przestrzeni ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda nieustannie się rozwija, inwestuje w siebie, a także w komfort życia. I choć jak każda kobieta uwielbia prezenty, to jednak nie ogląda się na nikogo, więc jak czegoś pragnie, zwyczajnie sobie to funduje. Kilka dni temu sprezentowała sobie luksusowe auto warte kilkaset tysięcy złotych, którego niejeden „Seba” mógłby jej pozazdrościć.

- W tym roku okres okołourodzinowy świętuję inaczej niż zwykle. Nie szykuję imprezy, ani fajerwerków jak to zawsze zwykłam robić. Przy 30stce zbieram żniwa swojej naprawdę ciężkiej kilkuletniej pracy. Nie chcę skupiać się na negatywach, choć nie powiem - te najczęściej fikcyjne konta również dały mi niemałego kopa motywacji. Dziś skupiam się na tych, którzy nigdy we mnie nie zwątpili, na których mogłam liczyć w naprawdę najgorszym czasie. Dziękuję, gdyby nie Wy, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Dam się wam karnąć tym cackiem w ramach podziękowań No i co Madziu, jesteś zajebista! - napisała jubilatka na Instagramie.

Złośliwi twierdzą, że BMW = Będziesz Miał Wydatki. No cóż jeden, związany z zakupem już za Magdą. Teraz pozostaje już tylko tankować bajecznie drogie ostatnimi czasy paliwo i szaleć! Życzymy jej szerokiej drogi i życzliwych policjantów na szosach, bo takim autkiem nie trudno o przekroczenie prędkości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE