Menadżer Mai Hyży przypadkiem się wygadał?! Zabrał głos ws. "upozorowanych zaręczyn"

2021-10-22 20:46
Maja Hyży
Autor: Instagram Maja Hyży

Ostatnio do mediów zaczęły docierać informacje odnośnie tajemniczej rozmowy telefonicznej pewnego menadżera i jego klientki. Dialog dotyczył udawanych zaręczyn jednej z celebrytek. Miały się one odbyć „pod publikę”. Głównym ich celem miało być podbicie popularności oraz szybki zarobek pewnej celebrytki bądź influencerki. Internauci przewidywali, że mogło chodzić o Maję Hyży. Czy mieli rację?

Od wczoraj, w mediach społecznościowych toczy się zawzięta dyskusja na temat zasłyszanej rozmowy telefonicznej pewnego menadżera i gwiazdy. W jednej z warszawskich kawiarni miało dojść do dyskusji, której nie dało się nie usłyszeć. Dziennikarz Wirtualnej Polski Patryk Michalski deklarował, że w dialogu telefonicznym chodziło o dogadanie szczegółów odnośnie fałszywych zaręczyn jednej z celebrytek. Ich celem miałyby być wizyty w programach śniadaniowych i większy rozgłos w środowisku medialnym.

Zobacz wyżej GALERIĘ: Zwyciężczynią 6. odcinka TTBZ została Maja Hyży

Maja Hyży planowała udawane zaręczyny?

Początkowo internauci obstawiali, że osobą, o której była mowa jest Sandra Kubicka. Modelka bardzo szybko zareagowała, stanowczo wypierając się tego zarzutu. Następną osobą wytypowaną przez fanów portali plotkarskich była Maja Hyży. Pudelek skontaktował się z jej menadżerem, aby dowiedzieć się u źródła, czy wokalistka planuje zorganizować upozorowane zaręczyny.

Nie może chodzić o moją klientkę. Maja jest już zaręczona od 4 miesięcy z Konradem, ojcem ich półtorarocznej Tosi, z którym są w szczęśliwej relacji już ponad 2 lata. Maja nie miała potrzeby ujawniania zaręczyn, które miały miejsce już jakiś czas temu - wyznał menadżer Mai

Maja Hyży nie wspominała wcześniej o zaręczynach z obecnym partnerem. Czyżby jej menadżer przypadkiem się wygadał?

Mają Hyży dostała lawinę listów. Nie mogła przestać płakać. To przerażające!

Mężczyzna jednocześnie wspomniał, że podsłuchiwanie czyichś rozmów jest nieeleganckie i może powodować mylny obraz rzeczywistości:

„To przestroga dla osób rozmawiających przez telefon lub prowadzących spotkania w kawiarniach. Mimo wszystko podsłuchiwanie jest nieeleganckie i łatwo połączyć cztery osobne historie w jedną.”

Sonda
Czy słuchasz muzyki Mai Hyży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE