Ostaszewska

i

Autor: AKPA/Podlewski Ostaszewska

Pójdzie w ślady rodziców?

Maja Ostaszewska pokazała 16-letniego syna. Syn aktorki to prawdziwy przystojniak!

2023-09-11 19:00

Maja Ostaszewska wybrała się niedawno do Wenecji na festiwal filmowy, gdzie światową premierę miał film Agnieszki Holland, "Zielona Granica". Do Włoch aktorka wybrała się z mężem Michałem Englertem, a także z 16-letnim synem, Franciszkiem. Syn aktorki wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej nagradzanych polskich aktorek. Dwukrotnie nagradzana Orłem za role pierwszoplanowe z filmach "Jack Strong" czy "Body/Ciało". Niedawno aktorka zagrała w najnowszym filmie Agnieszki Holland "Zielona Granica". Film został nagrodzony na festiwalu w Wenecji. Aktorka prywatnie związana jest ze scenarzystą, Michałem Englertem - wspólnie doczekali się dwójki dzieci: Franciszka i Janiny. Niedawno aktorka pokazała syna na Instagramie, ależ on wyrósł!

Maja Ostaszewska pokazała syna! 16-letni Franciszek przerósł już mamę!

Maja Ostaszewska na festiwal w Wenecji pojechała z okazji światowej premiery filmu Agnieszki Holland "Zielona Granica". Film opowiada o kryzysie humanitarnym na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka gra tam jedną z głównych ról. Produkcja została nagrodzona na festiwalu specjalną nagrodą jury. We Włoszech aktorce towarzyszyli jej mąż Michał Englert, a także 16-letni syn, Franciszek. Wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Zobaczcie te zdjęcia!

Zobacz poniższą galerię:

Agnieszka Holland o wybrykach Jerzego Stuhra: "Było mi przykro"