Wyjedzie z Polski?

Małgorzata Foremniak podjęła życiową decyzję. Ukochany nie będzie zadowolony

2023-01-19 5:43

Małgorzata Foremniak (56 l.) do tej pory miała pecha do mężczyzn, a każdy kolejny związek kończył się burzliwym rozstaniem. Dla niej było to o tyle bolesne, że z trudem znosiła życie singielki. Pogodziła się z losem, mimo iż poznała producenta Pawła Jodłowskiego. Teraz stawia głównie na siebie i nie zamierza porzucać dla ukochanego Polski, by być tylko jego utrzymanką.

Trzy lata temu Małgorzata Foremniak narzekała na swój los. - Powiem tylko tyle, że dla mnie samotne życie nie bardzo ma sens. Kiedy jesteśmy z kimś, mamy tak naprawdę okazję poznać samych siebie, sprawdzić się w różnych sytuacjach. Miłość pozwala nam cieszyć się życiem, a ja chcę cieszyć się życiem - mówiła. Chwilę potem w jej życiu pojawił się Jodłowski. Rzadko jednak pokazują się razem. Gwiazda nie chce bowiem powielać błędów przeszłości. – To ja byłam motorem. Przejmowałam czyjeś problemy, uważałam, że powinnam je rozwiązać. Siebie odkładałam na potem – powiedziała w rozmowie z „Galą”.

Małgorzata Foremniak wyjedzie z Polski?

Po tym jak to zrozumiała, zaczęła stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Nie ma problemu z tym, by skupiać się głównie na sobie. Może dlatego nie planuje opuszczać Polski, gdzie przecież wciąż jest gwiazdą i ma stałą pracę. O samym producencie ostatnio nieco mniej słychać. Wszystkie większe zagraniczne przedsięwzięcia zakończył kilka lat temu. – Małgosia lubi odwiedzać Pawła w Anglii, ale nie myśli o przeprowadzce na stałe. Trudno by było dostać jej tam pracę, a w Polsce ma stały dochód w postaci „Mam talent”. Od czasu do czasu zagra w filmie, pojawi się na imprezie – słyszymy od znajomej aktorki.

– Czasem warto się zastanowić i spojrzeć na siebie z lotu ptaka. Jestem już dojrzałą kobietą, dojrzałość przynosi inne spojrzenie, jest inny dystans, a zgodność ze sobą daje lekkość… Najważniejsze jest to, co mamy w środku, uczciwość wobec siebie – podsumowała Małgosia swoje życie na 56. urodziny w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z TVN.

Wyznała też, że ma obecnie jako aktorka najlepszy czas, największe doświadczenie do odgrywania różnych ról. Po co więc miałaby wyjechać z kraju?

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany