Nie ma czasu na miłość?

Smutna Foremniak mknie ulicami miasta. Znalazła ledwie chwilę dla ukochanego, a miny mówią wszystko

2022-07-29 5:15

Małgorzata Foremniak (55 l.) ma za sobą kilka nieudanych związków. Obecnie jej partnerem jest producent Paweł Jodłowski, który niegdyś spotykał się m.in. z Mają Hirsch (45 l.). Nauczona doświadczeniem, dziś Małgorzata Foremniak stawia siebie na pierwszym miejscu.

Niezależna Małgorzata Foremniak. W związku żyje jak singielka

W ostatnim czasie Małgorzata Foremniak zwolniła tempo i rzadko występuje w filmach. Aktorka trzyma się raczej na uboczu show-biznesu. Mimo to gwiazda ciągle trzyma rękę na pulsie. Spotyka się z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim i dobrze wie, co w trawie piszczy.

Po dwóch nieudanych małżeństwach i głośnym romansie z tancerzem Rafałem Maserakiem (38 l.) jej życie uczuciowe stało się niezwykle spokojne. Paweł Jodłowski jest jej partnerem od dwóch lat. Choć łączy ich również praca, to unikają branżowych imprez. Wolą cieszyć się sobą we dwoje, z dala od błysku fleszy. Małgosia wyznała jakiś czas temu, że w dotychczas podchodziła do związków w niewłaściwy sposób.

To ja byłam motorem. Przejmowałam czyjeś problemy, uważałam, że powinnam je rozwiązać. Siebie odkładałam na potem - mówiła aktorka w rozmowie z "Galą".

Teraz najwyraźniej zmieniła podejście i żyje niemal jak singielka. Sama robi zakupy i zajmuje się sprawami zawodowymi. Ze swoim partnerem spotyka się na szybkie obiadki - para porozmawia, a później aktorka pędzi dalej. Jakiś czas temu spieszyło im się tak bardzo, że auto z Foremniak, które prowadził Jodłowski, zablokowało ruch... Po posiłku każde z nich zajmuje się swoimi sprawami. Wieczorem natomiast mogą mieć znowu chwilę dla siebie...

Zobaczcie w naszej galerii, jak spędzają czas Foremniak i Jodłowski! Dobrana z nich para?

Małgorzata Foremniak: związki

Zanim związała się z Pawłem Jodłowskim, Małgorzata Foremniak była w kilku poważnych związkach. Pierwszym mężem aktorki był Tomasz Jędruszczak. Owocem ich związku jest Aleksandra Jędruszczak. Ich małżeństwo nie należało do udanych - Foremniak długo walczyła o prawo do opieki nad córką, a także wyprowadziła się z Radomia do Warszawy, by odciąć się od ekspartnera. Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku, jednak już wtedy para nie była razem. 

Następnie Foremniak związała się z Waldemarem Dzikim, z którym również stanęła przed ołtarzem. Para adoptowała dwoje dzieci, Milenę i Patryka. Wokół ich rozstania wybuchł prawdziwy skandal, reżyser wpadł bowiem w objęcia innej kobiety, a Foremniak wdała się w romans z Rafałem Maserakiem

Relacja z młodszym o 17 lat tancerzem również nie przetrwała próby czasu. Foremniak i Maserak byli w związku przez dwa lata. Po latach aktorka przyznała jednak, że ta relacja wiele ją nauczyła. Gdy Maserak wyprowadzał się z jej mieszkania, Małgorzata Foremniak pomogła nawet znaleźć mu nowe mieszkanie! 

Na jej drodze stanął także Dariusz G. Biznesmen dawał jej do zrozumienia, że jest dla niego ważna, obsypywał podarunkami i obiecywał międzynarodową sławę. W końcu wyszło na jaw, że jego słowa nie mają pokrycia w rzeczywistości. Małgorzata Foremniak próbowała odciąć się od toksycznego menadżera, ten jednak zaczął ją prześladować! Nachodził aktorkę i starał się zrobić wszystko, by uprzykrzyć jej życie. Uwolniła się od niego, gdy sąd zakazał mężczyźnie zbliżania się do niej oraz skazał na osiem miesięcy pozbawienia wolności. 

Podczas zagranicznych wakacji Małgorzata Foremniak poznała tajemniczego Hiszpana, jednak i ten związek okazał się nie mieć przyszłości. Para rozstała się, a aktorka skupiła na sobie, deklarując, że choć brakuje jej bliskości, przyzwyczaiła się już do bycia niezależną. Doświadczenia z poprzednich związków pozwoliły jej jednak na stworzenie udanej relacji z Pawłem Jodłowskim, który daje jej dużo przestrzeni.

Kim jest Paweł Jodłowski?

Paweł Jodłowski jest życiowym partnerem Małgorzaty Foremniak. Jego pseudonim artystyczny, pod którym zdobył popularność na Zachodzie, to Alek Kort. Paweł Jodłowski był odpowiedzialny m.in. za produkcję musicalu "Chopin musi umrzeć" - to właśnie wtedy poznał Foremniak. Wspólnie pojawili się na Festiwalu Filmowym w Gdyni, a także premierze filmu "Sala samobójców. Hejter". W 2017 roku światło dzienne ujrzał film "DJ" w reżyserii Jodłowskiego, który użył w nim pseudonimu Alek Kort. Następnie przez kilka lat spotykał się on z Mają Hirsch, która zagrała główną rolę w produkcji. 

Sonda
Na ile lat wygląda Małgorzata Foremniak?
Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek
Nasi Partnerzy polecają