Małgorzata Foremniak zakochana! Tego samego mężczyznę łączono z inną aktorką

2022-01-21 10:45
Małgorzata Foremniak zakochana
Autor: AKPA

Małgorzata Foremniak (56 l.) nie mówi oficjalnie o swoim życiu uczuciowym, ale po zdjęciach, które publikuje na Instagramie, możemy przypuszczać, że jest bardzo szczęśliwa. Za stan uniesienia, w jakim znalazła się aktorka, prawdopodobnie odpowiedzialny jest jej nowy ukochany. Zdradzamy kto to i co dostała od niego na 55. urodziny!

Kim jest nowy ukochany Małgorzaty Foremniak?

Jakiś czas temu Małgorzata Foremniak pochwaliła się na Instagramie, że święta oraz nowy rok spędziła w Londynie. Aktorka wzięła udział w bankiecie sylwestrowym i prawdopodobnie nie była na nim sama. Chociaż żadna oficjalna wiadomość o tajemniczym towarzyszu Małgosi nie padła, magazyn "Życie na gorąco" wskazuje, że może chodzić o Pawła Jodłowskiego, czyli jej wieloletniego znajomego.

Para poznała się podczas produkcji musicalu "Chopin musi umrzeć", w którym grała Foremniak. Pojawili się oni razem również na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter" oraz na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Choć oficjalnie łączą ich jedynie relacje zawodowe, "Życie na gorąco" donosi, że to właśnie Jodłowski sprezentował Foremniak podróż na Islandię. Aktorka spędziła tam swoje 55. urodziny. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że kąpała się w gorącym źródle i podziwiała zachwycającą islandzką naturę.

Z kim wcześniej związany był Jodłowski?

Jodłowski jest reżyserem filmowym. W 2017 roku premierę miał jego film "DJ", który wypuścił pod pseudonimem Alek Kort. Główną rolę zagrała w nim Maja Hirsch (45 l.), z którą to połączyło go coś więcej. Romans pary trwał przez kilka miesięcy.

Cieszycie się ze szczęścia Małgosi Foremniak? Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się przez lata!

Sonda
Czy lubisz Małgorzatę Foremniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE