Marcin Hakiel już ma nową dziewczynę?! Dominika jest znana w sieci. Wyciekły zdjęcia

2023-09-22 11:50

Marcin Hakiel niedawno rozstał się z Dominiką, z którą związał się po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia, na których tancerz jest z jakąś tajemniczą kobietą. Według nieoficjalnych, medialnych doniesień, to imienniczka jego byłej - Dominika. Jeśli to prawda, to Hakiel być może randkuje ze znaną w sieci kobietą. Ustalenia serwisu plotkarskiego są powalające! Zobaczcie zdjęcia.

Marcin Hakiel znowu daje o sobie znać. Po ostatnim, hitowym odcinku "Kuba Wojewódzki. Show TVN" z jego udziałem, tancerz postanowił wykorzystać wzrost popularności i to, że znów jest na rozkładówkach gazet oraz serwisów plotkarskich. Skąd taki wniosek? Mimo medialnego, hucznego rozwodu z Katarzyną Cichopek, a później równie głośnego rozstania z tajemniczą Dominiką, postanowił - znowu - pokazywać nową kobietę w mediach społecznościowych. W przypadku Dominiki zasłaniał jej twarz, a tym razem pokazuje nową partnerkę (?) tylko od pasa w dół. Nogi ma piękne, to trzeba przyznać! Kim jest tajemnicza postać? Serwis plotkarski Pomponik przeprowadził małe śledztwo, z którego wynika, że może to być znana w sieci Dominika. Hakiel i ona wrzucili bowiem bardzo podobne zdjęcia do sieci, niemal w tym samym czasie.

Czytaj także: 14-letni syn Cichopek i Hakiela: "Jestem gejem". Szok, co stało się chwilę później!

Marcin Hakiel już ma nową dziewczynkę?! Dominika jest znana w sieci

Kobieta ma profil na Instagramie, który śledzi sporo osób. Jak opisuje Pudelek, show biznes nie jest jej obcy. "Na profilu kobiety można znaleźć zdjęcie, na którym pozuje z psem... Marcina Dubiela (internetowy celebryta - red.). Poza tym jest też fanką Beyonce (nie zabrakło jej na koncercie w Warszawie) i dalekich podróży. Na koncie ma między innymi wyprawy na Zanzibar i do Dubaju. Istotne jest też to, że Hakiel i Dominika obserwują się wzajemnie w mediach społecznościowych", podaje Pudelek. Myślicie, że coś jest na rzeczy? Wkrótce pewnie się dowiemy.

Galeria zdjęć: Marcin Hakiel już ma nową dziewczynę?! To znana postać w sieci

Sonda
Jak oceniasz występ Marcina Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!