Marcin Prokop obchodzi 44. urodziny! Pracę w mediach zaczął jako dwudziestolatek. Będziecie w szoku, gdy zobaczycie, jak wtedy wyglądał!

i

Autor: AKPA Marcin Prokop obchodzi 44. urodziny! Pracę w mediach zaczął jako dwudziestolatek. Będziecie w szoku, gdy zobaczycie, jak wtedy wyglądał!

Spore zaskoczenie

Marcin Prokop ujawnił rodzinny sekret. Naprawdę lubi to robić!

2023-08-03 11:57

Marcin Prokop (46 l.) to znany prezenter telewizyjny. Spotykamy go głównie w duecie z uwielbianą Dorotą Wellman w „Dzień Dobry TVN”. Prywatnie jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Marcin Prokop zdradził, jak sobie radzi z obowiązkami domowymi i czego nie lubi robić. Zaskoczeni?

Marcin Prokop dba o dom, ale nie wszystko lubi robić!

Marcin Prokop od 20 lat jest w związku z Marią Prażuch-Prokop. Wychowują razem 17-letnią córkę Zofię. Jak zdradził w rozmowie dla portalu Plejada.pl, nie boi się obowiązków domowych, choć nie wszystkie lubi wykonywać.

- Jestem z gatunku tych gotujących inaczej i wydaje mi się, że gdybym został dopuszczony do kuchni w tej roli, to byłoby to ryzykowne. I dla tych, którzy by oglądali, i dla tych, którzy by jedli, dla tych, którzy odpowiadają za studio, dla strażaków, którzy czuwają nad całością, więc ogólnie nie polecam siebie w tej roli – powiedział dla Plejady Marcin Prokop

Zaznaczył za to, że choć nie lubi gotować, to lubi jeść.

- Nie pcham się tam, gdzie wiem, że sobie nie poradzę - powiedział Marcin Prokop.

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?

Marcin Prokop lubi „machać szmatą”?!

Prezenter TVN przyznał, że inne obowiązki domowe potrafią sprawić mu przyjemność.

- Całkiem nie najgorzej idzie mi sprzątanie i pranie, o dziwo. Potrafię się w tym zapomnieć, bo to jest taka medytacyjna czynność. Nie wymaga specjalnego myślenia, analizowania, gonitwa myśli, iluminacja różnych rzeczy, które chodzą po głowie, odlatują gdzieś w przestrzeń, a ja się mogę skupić tylko na konkretnym zadaniu i bardzo to lubię. Kiedy macham szmatą czuję się spełniony – powiedział dla portalu Plejada.pl, Marcin Prokop.

Sonda
Lubisz Marcina Prokopa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany