Marek Włodarczyk

i

Autor: Akpa

Aktor miał poważne problemy

68-letni Marek Włodarczyk zaręczył się z 38 lat młodszą modelką. Rozwód z pierwszą żoną przechorował!

2023-08-22 14:56

Marek Włodarczyk ma na swoim koncie wiele ról w serialach telewizyjnych. Widzowie mogą pamiętać jego role w serialach: "Kryminalni", "Brzydula" czy w komedii "Los Numeros". Mało jednak kto wie, że aktor na za sobą ciężki rozwód, który odbił się na jego zdrowiu.

Marek Włodarczyk to jeden z najpopularniejszych aktorów komediowych. Widzowie mogli zobaczyć go przed laty w hitowym serialu TVN "Kryminalni". Poza tym wystąpił w serialu "Brzydula" czy programie "Agent Gwiazdy". Jakiś czas temu, aktor rozwiódł się z pierwszą żoną. Rozstanie mocno odbiło się na jego zdrowiu. Teraz, w jego życiu zaświeciło słońce i tworzy szczęśliwy związek z 38-lat młodszą modelką, Sandrą Kościelniak.

Marek Włodarczyk związał się po rozwodzie z 38-lat młodszą modelką! Para się zaręczyła

Marek Włodarczyk dużo występował za granicą, jego pierwszą żoną Grażyna Dyląg, z którą poznał się, mieszkając w Niemczech. W 1987 roku zostali rodzicami Patryka, a kilka lat później małżeństwo rozpadło się i odbiło się to na zdrowiu aktora.

- Przypłaciłem to chorobą psychosomatyczną. Kilka razy wydawało mi się, że umieram, lądowałem na pogotowiu z ciśnieniem 210/120 - powiedział w rozmowie z Martą Bednarską. 

Drugą żoną Marka Włodarczyka była niemiecka aktorka Karen Friesicke, z którą aktor doczekał się trzech synów. Pod koniec 2015 roku kobieta zmarła. Teraz wiele wskazuje na to, że aktor może po raz trzeci stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została 38 lat młodsza modelka, Sandra Kościelniak. W 2017 para się zaręczyła.

Zobacz poniższą galerię: Marek Włodarczyk przeszczepił włosy 

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc