Marianna Gierszewska o seksie ze stomią. O tym się nie mówi! Otworzyła mi drzwi do ciałomiłości

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Zaskakujące wyznanie

Marianna Gierszewska o seksie ze stomią. O tym się nie mówi! "Otworzyła mi drzwi do ciałomiłości"

2022-12-16 19:49

Marianna Gierszewska (26 l.) od dawna stara się normalizować temat życia ze stomią. Choć to dosyć intymna kwestia, aktorka uważa, że tylko otwarta rozmowa na ten temat może przyczynić się do zmian w świadomości społecznej. W udzielonym wywiadzie opowiedziała więc o tym, jak wyglądał... jej "pierwszy raz" ze stomią. Musimy przyznać, to było mocne wyznanie.

Marianna Gierszewska o swoim "pierwszym razie". "Seks ze stomią jest zwyczajny, wręcz nudny"

Tego typu tematy raczej rzadko porusza się publicznie - jednak misją Marianny Gierszewskiej jest to, aby o życiu ze stomią zacząć mówić głośno. Aktorka już od kilku lat stara się popularyzować i normalizować temat osób, zmuszonych żyć ze stomią. W maju tego roku wzięła więc udział w sesji zdjęciowej polskiej marki, do której zapozowała, prezentując przetokę jelitową. Teraz pojawiła się jako gościni podcastu "Tak Mamy!", w którym poruszyła kolejną kontrowersyjną kwestię, tym razem życia seksualnego osób żyjących ze sztucznym odbytem.

Był to mój pierwszy raz w ogóle, a do tego pierwszy raz ze stomią. Przed zbliżeniem trzeba mieć opróżniony woreczek. I to by było na tyle. Poza tym seks ze stomią jest zwyczajny, wręcz nudny - zaskakująco wyznawała Marianna Gierszewska.

Zdradziła także, jak wprowadziła swojego partnera w swoją chorobę.

Nie chciałam wchodzić w tę relację z tajemnicą. Powiedziałam mu: jak wiesz, jestem po operacji, a jej konsekwencją jest stomia. Czy wiedział, co to jest stomia? Nie. Wzięłam więc telefon i pokazałam mu, co to jest. Zapytałam, czy to dla niego okej. A Miłosz odpowiedział, że wszystko, co dla mnie jest okej, dla niego też takie jest. To było słodkie - tłumaczyła Marianna Gierszewska.

Jak radzi sobie z życiem ze stomią?

Paradoksalnie to stomia właśnie otworzyła mi drzwi do ciałomiłości. I to nie takiej, w której nienawiść do ciała przykrywam wdzięcznością za wszystko, co to ciało może zrobić… Ale takiej, w której widzę i przyzwalam na całość opowieści - dodawała aktorka. Powinna opowiadać o tym głośno?

Sonda
Czy uważasz, że Marianna Gierszewska powinna poruszać tak intymne tematy publicznie?
W formie 24: oczyszczanie jelita grubego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany