Żona Szczęsnego kręci z gangsterem - wyciekły zdjęcia! [WIDEO]

2019-11-16 4:13

Kto by pomyślał, że będziemy świadkami aż takiej odmiany! Marina Łuczenko (30 l.), żona jednego z najbogatszych polskich piłkarzy Wojtka Szczęsnego (30 l.), połączy siły z rapującym gangsterem Kabe. ,,Super Express” poznał szczegóły. Dotarliśmy do fragmentu jej powstającego właśnie teledysku. Jego premiera ma odbyć się dopiero jutro i jest pilne strzeżonym wydarzeniem towarzyskim stolicy. Tylko nieliczni będą mogli obejrzeć klip przed premierą.

MaRina w teledysku zupełnie nie przypomina siebie. Czyli delikatnej kobiety. Ma blond włosy i jest niebezpiecznym wampem w świecie złych mężczyzn. W klipie artystce towarzyszy kontrowersyjny raper młodego pokolenia – Kabe. O chłopaku krążą legendy. Mimo iż urodził się w Polsce, przez kilka lat wychowywał się na okrytym złą sławą osiedlu w 95. departamencie Paryża. Życie gangsterskie jest tam na porządku dziennym. Czy to dobre towarzystwo dla MaRiny? Wygląda na to, że artystka idzie w stronę wyrazistych tekstów i niepokornej muzyki, jaką jest rap. Czy podbije scenę hiphopową? Zobaczymy wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE