Marina, Liam i Wojciech Szczęsny

i

Autor: Instagram Mariny Łuczenko (marina_official)/Screenshot Marina, Liam i Wojciech Szczęsny

Marina wyprawiła Liamowi luksusowe urodziny. Musiały kosztować majątek [GALERIA]

2019-07-01 17:49

Synek Mariny Łuczenko (30 l.) i Wojtka Szczęsnego (29 l.), skończył roczek. Z tej okazji, para wyprawiła maluchowi prawdziwie luksusową imprezkę. Chłopiec na pewno był zachwycony... Zobaczcie, jak wyglądało przyjęcie rocznego Liama!

Piłkarz i aktorka pobrali się w 2016 roku. Ta wiadomość była zaskoczeniem dla fanów gwiazd. Jednak prawdziwy szok przyniosła wieść o ciąży Mariny Łuczenko. Zelektryzowała całą Polskę! Aż trudno uwierzyć, że mały Liam przyszedł na świat aż rok temu. Z okazji pierwszej rocznicy urodzin swojej pociechy, para zorganizowała luksusową imprezę.

Zobacz także: Marina wyprzedaje ubrania. Ceny są PORAŻAJĄCE

Balony, dekoracje, przystawki - to wszystko zorganizowali szczęśliwi rodzice. Marina wyznała: - To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku. Pewnie dlatego wybrała też piękną lokalizację... nad basenem. Wszystko musiało kosztować majątek, ale czego się nie robi dla bliskich! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego przyjęcia rocznego Liama:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE