Marta Manowska zostawiła partnera! Wiemy, co się stało

2022-02-02 5:56
Marta Manowska zostawi ukochanego
Autor: Akpa Marta Manowska zostawi ukochanego

Jeszcze kilka dni temu Marta Manowska (38 l.) i Robert Bodzianny (37 l.) byli razem w Kostaryce, gdzie podziwiali ogromne wulkany. Niestety tych dwoje właśnie się rozstało. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "The Voice Senior" pozostawiła partnera i poleciała do Meksyku. Czy to koniec ich miłości?

W listopadzie media obiegła informacja, że Marta Manowska od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Fani gwiazdy zorientowali się, że sympatią pięknej prowadzącej "Rolnik szuka żony" jest brat jednego z uczestników programu - Robert Bodzianny, z którym gwiazda TVP1 podróżuje od kilku tygodni po świecie. Razem zwiedzali m.in. Meksyk, Panamę czy Kostarykę czym gwiazda chwaliła się na swoich mediach społecznościowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się jej zdjęcia w seksowym stroju kąpielowym. Jak się okazuje ich wspólna przygoda dobiegła końca. Marta sama poleciała do Tulum, co zmartwiło internautów. Jej parter pozostał natomiast w Kostaryce.

Manowska zostawiła partnera

Co się stało, że para postanowiła się rozstać? Jak dowiedział się "Super Express" Marta Manowska musiała wrócić do Polski. - W piątek jest finał programu "The Voice Senior", który Marta na żywo będzie prowadziła z Rafałem Brzozowskim - usłyszeliśmy w TVP. Czy gwiazda wróci do swojego przystojnego partnera? Jak na razie nie ma innych zobowiązań zawodowych, więc prawdopodobnie niebawem ponownie wsiądzie do samolotu.

Jak razie widzowie będą mogli podziwiać Manowską podczas finału „The Voice Senior 3”, który odbędzie się w sobotę, 5 lutego o godz 20:00 w TVP.

ZOBACZ: Maciej Orłoś słono płaci za rozstanie z żona. Wysokie alimenty na dzieci i nie tylko

Sonda
The Voice Senior - oglądasz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE