Marta Wierzbicka

i

Autor: AKPA Marta Wierzbicka

Pamiętacie Olę z "Na Wspólnej"? Będziecie w szoku, zmieniła się nie do poznania, spójrzcie na to ciało!

2021-03-06 21:28

Ola z "Na Wspólnej", czyli Marta Wierzbicka, to aktorka, którą uwielbiają tysiące. Gwiazda zasłynęła rolą w kultowym serialu TVN. Dziś robi karierę nie tylko w telewizji, ale też na Instagramie. Pamiętacie córkę serialowej Danusi i Marka Zimińskich? Zmieniła się nie do poznania, spójrzcie tylko na to ciało!

Marta Wierzbicka znana widzom TVN jako Ola z "Na Wspólnej" pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem. Aktorka oznajmiła fanom, że wraca do jogi i regularnych ćwiczeń. Chce się wyciszyć i zapanować nad umysłem, co wyznała na Instagramie. Gwiazda pokazała jak się rozciąga eksponując na zdjęciu swoje ciało w obcisłym stroju. Widać brzuch i wytatuowane ręce, a leginsy podkreślają jej dolne partie ciała. Musicie to zobaczyć! Wierzbicka zmieniła się nie do poznania!

ZOBACZ: Dominika Tajner zadała Wiśniewskiemu niewyobrażalnie intymne pytanie. Odpowiedź zszokuje wielu!

Ola z "Na Wspólnej" ma wierne grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 270 tysięcy osób. To właśnie im zaprezentowała swój plan: - Wracam do jogi! Już zapomniałam ile dobrego dawała mi praktyka, wyciszenia, relaksu i pozytywnego myślenia. Macie swoje sposoby na wyciszenie? - oznajmiła Marta Wierzbicka. Oprócz tego, pokazała jak ćwiczy.

Spójrzcie tylko na jej ciało! Zgrabna sylwetka przyciąga wzrok. Po więcej zdjęć wystarczy przesunąć w prawo.

The Voice Kids 4 - trenerzy opowiadają suchary. Czyj żart jest najmniej zabawny?