Martyna Wojciechowska bardzo cierpi. Dziennikarka zrezygnowała z leczenia

2018-04-20 12:22

Martyna Wojciechowska znów ma poważne problemy zdrowotne. Pomimo sporego bólu, nie zamierza jednak rezygnować z pracy i przygotowuje się do kolejnej podróży.

Martyna Wojciechowska

i

Autor: AKPA

Martyna Wojciechowska (43 l.) kocha ekstremalne wyzwania i życie na krawędzi. Gwiazda TVN zmagała się z wieloma chorobami i dolegliwościami, m.in. miała poważny wypadek na motocyku, walczyła z tropikalną chorobą, doznała poważnego urazu kręgosłupa. Teraz gwiazda ma pękniętą torebkę stawową w kostce. - Kontuzja dopadła mnie w niedzielę późnym wieczorem. Ale i tak pakuję się i jadę do Salwadoru kręcić kolejne odcinki programu "Kobieta na krańcu świata" - powiedziała Martyna Wojciechowska w rozmowie z "Faktem".

Dla Martyny Wojciechowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Choć kontuzja wywołuje spore cierpienie, to gwiazda nie zamierza rezygnować ze swoich obowiązków zawodowych. Decyzję dziennikarki i podróżniczki zaakceptował nawet jej lekarz. - Powiedział mi: Wiem, że to nie ma sensu, bo pani i tak pojedzie i zniszczy wszystko, co jest do zrujnowania w tej kostce. Ale proszę jechać i robić swoje, a jak pani wróci, to się tym zajmiemy - wyznała Wojciechowska.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Martyna Wojciechowska została wyrzucona z przedszkola

POLECAMY: Czosnek niedźwiedzi to ostatnio modna przyprawa. I słusznie, bo jest nie tylko bardzo smaczny, ale i zdrowy! Co warto wiedzieć o czosnku niedźwiedzim?

Jak naprawdę nazywają się te gwiazdy?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi prawdziwe imię Maryli Rodowicz?
Zdjęcie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki