Martyna Wojciechowska pokazała coś niesamowitego. Nie możemy wyjść z podziwu

i

Autor: AKPA/Baranowski

Normalnie nas zatkało!

Martyna Wojciechowska pokazała coś niesamowitego. Nie możemy wyjść z podziwu

2022-12-08 22:55

Martyna Wojciechowska (48 l.) ostatnio intensywnie promuje swoją nową książkę. "Co chcesz powiedzieć światu" to niezwykła opowieść o nadziei, którą jej bohaterkom udało się odnaleźć nawet w najmroczniejszych miejscach. Tym razem jednak nasza ulubiona podróżniczka podzieliła się czymś nieco bardziej odprężającym. Co będziemy Wam mówić, musicie sami to zobaczyć! Te widoki zapierają dech w piersiach.

Martyna Wojciechowska umili Wam dzień bajecznymi widokami z Islandii. Musicie to zobaczyć!

Niedawno na rynku literackim pojawiła się długo wyczekiwana przez fanów, nowa książka Martyny Wojciechowskiej. "Co chcesz powiedzieć światu" opowiada o niełatwych losach kilku kobiet, które aby przetrwać, musiały przeżyć istny horror, a pomimo to wciąż mają w sobie wiele ciepła dla świata i nadziei. Teraz podróżniczka promuje nowy tytuł, nawet kosztem... własnego nadgarstka!

Choć spotkania z czytelnikami zabierają teraz sporo czasu Martynie Wojciechowskiej, wciąż znajduje chwilę, aby prowadzić swoje media społecznościowe. Tym razem podzieliła się czymś, co zwyczajnie musieliśmy pokazać i Wam. Niezwykłe wideo z Islandii to idealne remedium na szaro-bure dni tej zimy. Siła żywiołu robi wrażenie! Zobaczcie sami poniżej.

Martyna Wojciechowska wydała pierwszą książkę po kilkuletniej przerwie! Na premierze reportażu "Co chcesz powiedzieć światu" pojawiło się wiele gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia w naszej galerii poniżej.

Sonda
Przeczytasz książkę Martyny Wojciechowskiej "Co chcesz powiedzieć światu"?
Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają