Martyna Wojciechowska z Kabulą

i

Autor: Martyna Wojciechowska/Instagram Martyna Wojciechowska z Kabulą

Wspaniały pomysł!

Martyna Wojciechowska spełniła marzenie adoptowanej córki. Zdradziła, gdzie się wybrały

2022-08-08 12:19

Martyna Wojciechowska (48 l.) jest przeszczęśliwa, bo do Polski przyleciała jej adoptowana córka Kabula (24 l.). Dziennikarka stara się jej zorganizować jak najwięcej atrakcji. Postanowiła nawet spełnić wielkie marzenie dziewczyny.

Martyna Wojciechowska nie ukrywa swojej radości, że w końcu do Polski przyleciała jej adoptowana córka Kabula. Prowadząca "Kobietę na krańcu świata" chwali się jej wizytą na Instagramie. Pytała nawet swoich fanów, w jakie ciekawe miejsca może ją zabrać. "W końcu, po długiej przerwie, możemy się spotkać na żywo! KABULA JEST W POLSCE! (...) Ta dziewczyna to niekończąca się inspiracja dla mnie i dla wielu osób, idzie przez życie jak burza, pracuje bardzo ciężko na swoje sukcesy i potrafi wspaniale wykorzystać szanse, które dostaje od losu", napisała na Instagramie Wojciechowska.

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie

Wojciechowska spełniła marzenie córki

Kabula poznała różne miejsca w Polsce, ale szczególnie jedno zapadło jej w sercu. To właśnie tutaj chciała przyjechać ponownie i marzyła, żeby właśnie tam nagrać swój teledysk. Jej znana mama postanowiła to marzenie spełnić. Wszystko udało się zorganizować i dziennikarka mogła się pochwalić ich wspólną wizytą w górach:

Wszystkie drogi prowadzą… NA PODHALE! Kabula pokochała to miejsce podczas pierwszej wizyty w Polsce i bardzo chciała odwiedzić je ponownie! Wybrała także Bukowinę Tatrzańską, żeby nagrać tu swój NOWY TELEDYSK! Efekty już wkrótce #StayTuned Ciekawe jesteśmy, jakie są Wasze ulubione miejsca i szlaki w okolicy? Wszystkie wskazówki mile widziane! A ja z całego serca dziękuję Przyjaciołom z Szymkówki za gościnę♥️ Dla mnie to też szczególne miejsce i mała podróż w czasie. Jeździłam tu jeszcze jako dziecko z rodzicami i nauczyłam się jeździć na nartach. Zawsze wracam do Bukowiny radością - napisała Wojciechowska na Instagramie. 

Sonda
Też lubicie polskie góry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany