Martyniukowie organizują wystawne wesele Danielowi i Faustynie. Przygotowania na ostatniej prostej

2024-02-12 20:09

Ślub Daniela Martyniuk i pięknej Faustyny Jamiołkowskiej wywołał jesienią nie lada sensację. Młodzi pobrali się na indonezyjskiej wyspie Bali, ale na uroczystościach nie było nawet ich rodziców. Teraz wszystko ma zostać naprawione. Martyniukowie szykują się do wystawnego wesela. Impreza już niebawem, a Zenon i Danuta nie szczędzą sił i pieniędzy, by wesele ich jedynaka było niezapomniane.

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk

i

Autor: AKPA

Martyniukowie organizują wystawne wesele Danielowi i Faustynie. Przygotowania na ostatniej prostej

Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska pobrali się 23 października 2023 r. Ceremonię zaślubin zakochani zorganizowali z daleka od ojczyzny, na tropikalnej wyspie Bali. Udało im się wszystko zachować w tajemnicy, do tego stopnia, że sama Danuta Martyniuk, mama Daniela była zaskoczona informacją o ponownym ożenku syna. Wszystko wyszło na jaw dopiero po fakcie, gdy młodzi podzielili się swoim szczęściem i zdjęciami ze ślubu w mediach społecznościowych. Najwyraźniej jednak skryty ożenek im nie wystarczył, nowożeńcy i ich rodzicie postanowili zorganizować porządne wesele w Polsce. Zenek Martyniuk nie żałował czasu ani pieniędzy. Wg informacji, które obiegły media na imprezę zaproszono kilkaset osób.

Na kiedy zaplanowano wesele Daniela Martyniuka i Faustyny Jamiołkowskiej?

Jak podaje ShowNews król disco polo postanowił wyprawić młodym wystawne wesele na Podlasiu. W organizację uroczystości zaangażowali się również rodzice młodej prawniczki. "Na wesele zaproszono rodzinę i przyjaciół młodej pary, będzie to spora impreza na kilkaset osób. Wszystko odbywa się w wielkiej tajemnicy, ale już zbyt wielu ludzi zaangażowało się w ten plan, więc informacje zaczynają wyciekać. Martyniukowie i Jamiołkowscy szykują naprawdę fajną imprezę, która ma zbliżyć do siebie ich rodziny. Będą też gwiazdy branży muzycznej" - zapewnia informator serwisu. Przygotowania są już na ostatniej prostej, bo wydarzenie zaplanowane jest na ostatnia sobotę marca. W tym roku to wyjątkowy dzień, bo wtedy w Kościele Katolickim przypada Wielka Sobota.

Polecamy galerię: Daniel Martyniuk i Faustyna - historia miłości

Tak mieszka Zenek Martyniuk. Willa jak ze snu!

Quiz. Hity disco-polo lat 90. Czyj to numer?

Pytanie 1 z 10
O majteczkach w kropeczki marzyli panowie z zespołu: