Sylwester TVP2

Melanie C. nie stanie na scenie "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Gwiazda zapłaci gigantyczne odszkodowanie! Wiemy, kto będzie gwiazdą nocy!

2022-12-29 20:25

Była gwiazda Spice Girls Melanie C. będzie musiała zapłacić odszkodowanie Telewizji Publicznej! Jak udało nam się potwierdzić, brytyjska piosenkarka związana była z polskim nadawcą umową przewidująca karę za jej jednostronne zerwanie. Ile TVP odzyska za kaprysy gwiazdy? Kwota owiana jest tajemnicą. Udało nam się za to potwierdzić, kogo jeszcze zobaczymy na Sylwestrze Marzeń TVP2. Na scenie w Zakopanem zagra legendarna amerykańska grupa Black Eyed Peas.

Jeszcze w Wigilię była gwiazda Spice Girls Melanie C. nagrywała filmy, na których podekscytowana zapraszała na swój występ podczas zabawy w Zakopanem. Jednak zaraz potem pod wpływem anonimowych internautów zmieniła zdanie i ogłosiła, że do Polski jednak nie przyjedzie. Jak napisała chodzi o rzekomą dyskryminację mniejszości seksualnych w Polsce. Wcześniej śpiewała m.in w Rosji i Arabii Saudyjskiej, które otwarcie zwalczają osoby LGBT.

Melanie C. nie stanie na scenie "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Gwiazda zapłaci gigantyczne odszkodowanie!

Gwiazda nie tylko nie dostanie honorarium, ale i będzie musiała za swoje kaprysy zapłacić sowitą karę. Nasze źródła w TVP potwierdziły, że telewizja podpisała z gwiazdą umowę przewidującą karę za jej złamanie. Ile dokładnie – to owiane jest tajemnicą.

Melanie C. nie wstąpią na scenie "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Wiemy, kto będzie gwiazdą nocy!

Jednak ludzie, którzy tłumnie zjadą do Zakopanego na Sylwestra i tak nie będą mogli na brak gwiazd narzekać. Z polskich artystów wystąpią m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Sławomir i Kajra, Don Vasyl, Golec uOrkiestra, czy Zenon Martyniuk. Udało nam się potwierdzić, że na scenie w stolicy Tatr pojawią się też Black Eyed Peas – legenda amerykańskiego hip-hopu znana z takich hitów jak „Wher is the love?”, „Pump It”, „Shut Up”, „My Humps”, czy „I gotta feeling”.

Wbrew doniesieniom niektórych mediów, Black Eyed Peas nie zagrają zamiast Melanie C., bo TVP już od dawna miała kontrakt z Amerykanami podpisany.

- Chcieliśmy dozować informacje o gwiazdach, te o Black Eyed Peas trzymaliśmy na sam koniec. Nie ma to nic wspólnego z rezygnacja Melanie C. - mówi nam osoba z produkcji. - Z tej rangi gwiazdą nie można rozmawiać na 2 dni przed impreza – dodaje nasz rozmówca.

Zobacz koniecznie: Znamy już prowadzących Sylwestra Marzeń z Dwójką! Ida Nowakowska i Tomasz Kammel to tylko jedne z nazwisk

Melanie C. nie stanie na scenie "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Gwiazda zapłaci gigantyczne odszkodowanie! Wiemy, kto będzie gwiazdą nocy! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Sonda
Czy Sylwester Marzeń z Dwójką powinen być płatny?

Dlaczego postanowienia noworoczne najczęściej kończą się porażką?

Posłuchaj, co robisz nie tak!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany