Michał Wiśniewski

i

Autor: Facebook

Luksus wylewał się z tego klipu. 13 lat temu Wiśniewski wydał na niego gigantyczną sumę. To były czasy!

2021-03-23 15:43

Michał Wiśniewski zdradził kulisy produkcji teledysków grupy "Ich Troje". Piosenkarz miał słabość do luksusowych klipów. Będziecie w szoku, ile musiał zapłacić za teledysk w 2008 roku. Podał kwotę, która zwala z nóg! Sam Wiśniewski przyznał, że kiedyś wszystko było droższe. W teledysku wystąpiła jego była żona Anna Świątczak. Zobaczcie, czy było warto aż tyle zainwestować.

Michał Wiśniewski przypomniał fanom "Ich Troje", ile zainwestował w klip do utworu "Play In Team". W teledysku możemy zobaczyć występ jego byłej żony Anny Świątczak. Wiśniewski zdradził, że jest to drugi pod względem wysokości budżetu klip. Widać, że nagranie zostało wyprodukowane na światowym poziomie. Pojawiają się luksusowe lokacje, tancerze, stroje oraz samochody! Wiśniewski podał zawrotną kwotę: - Budżet wynosił około 120.000 PLN. W 2008 wszystko kosztowało drożej. Wokalista zapytał fanów, czy wiedzą, jaki był najdroższy teledysk w historii zespołu. Domyślacie się, o który chodzi?

ZOBACZ: Michał Wiśniewski stracił 40 mln majątku. Nie uwierzycie, ile dostanie emerytury! Szokująca kwota

Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego

ZOBACZ: Były dwie ekranizacje "W pustyni i w puszczy". Niespodziewana śmierć aktora przed zakończeniem filmu [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany