Michał Wiśniewski dostał poważne pismo od lidera Bayer Full. Jest gotowy na wielką wojnę ze Świerzyńskim!

i

Autor: Facebook/AKPA Michał Wiśniewski dostał poważne pismo od lidera Bayer Full. Jest gotowy na wielką wojnę ze Świerzyńskim!

Michał Wiśniewski dostał poważne pismo od Świerzyńskiego. Lider Ich Troje masakruje "cesarza" disco polo

2021-04-06 12:23

Michał Wiśniewski wyznał, że dostał poważne pismo od lidera Bayer Full, Sławomira Świerzyńskiego. Wszystko po mocnych słowach lidera Ich Troje na temat afery związanej z bezprawnym wykonywaniem utworu "Tawerna 'Pod Pijaną Zgrają'". Wiśniewski nazwał wtedy Świerzyńskiego "krętaczem". Teraz dostał od gwiazdora disco polo wezwanie do przeprosin. Oznajmił, że jest gotowy na batalię. Poznajcie szczegóły!

Michał Wiśniewski i Sławomir Świerzyński nie pałają do siebie sympatią. Wręcz przeciwnie, muzycy weszli na ścieżkę wojenną. Wszystko zaczęło się od słów lidera Ich Troje, którymi uraził lidera Bayer Full. Chodzi o piosenkę "Tawerna 'Pod Pijaną Zgrają'", której autorem jest Grzegorz Bukała (Wały Jagiellońskie, lider, założyciel). Jego przeboje to także słynna "Monika - dziewczyna ratownika" czy "Córka rybaka". Bukała postanowił zainterweniować, gdy usłyszał "Tawernę" w wykonaniu Bayer Full: - Skąd mogłem wiedzieć, że Bayer Full podwędził mi piosenkę, skoro ten gatunek 'sztuki' jest mi absolutnie obcy? Postanowiłem interweniować.

Michał Wiśniewski nazywa Świerzyńskiego "oszustem" i "krętaczem"

O tej sprawie było naprawdę głośno w 2018 roku. Świerzyński otrzymał list o naruszeniu praw autorskich. Bukała zaproponował też ugodę, jednak nigdy nie dostał odpowiedzi. Sprawa trafiła do sądu. Komentowało ją wielu, wśród nich znalazł się Michał Wiśniewski, który nazwał gwiazdora disco polo krętaczem i oszustem.

ZOBACZ: Testament Krzysztofa Krawczyka. Spisał go 10 lat temu. Jak wielki artysta podzielił swój majątek?

To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował. To jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest "cesarzem" disco polo. Z całym szacunkiem dla niego, ale wystarczy pójść na jakąkolwiek imprezę i tam można usłyszeć "Niech żyje wolność", "Przez te oczy zielone", ale raczej nie usłyszymy "Majteczek w kropeczki". Nie przypominam sobie również, żeby Świerzyński grał dla studentów. Ludzie lubią się wyluzować przy muzyce niezobowiązującej, ale pewien poziom trzeba trzymać - powiedział Wiśniewski w rozmowie z Plejadą.

Michał Wiśniewski dostał poważne pismo od lidera Bayer Full

Po tych słowach Sławomir Świerzyński postanowił wystosować pismo do Wiśniewskiego. Dziś gwiazdor wyznał na Facebooku, że otrzymał od niego wiadomość, wezwanie do przeprosin, po czym zmasakrował lidera Bayer Full.

SPRAWDŹ: Julia Kamińska, serialowa BrzydUla doświadczyła MOLESTOWANIA. W mocnych słowach opowiedziała o dramatycznych doświadczeniach

- "Specjalista" od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający chińczyka - Sławomir Świerzyński, przysłał mi wezwanie do przeprosin. Hmmm. Według Słownika PWN oszust to: oszust «mężczyzna świadomie wprowadzający kogoś w błąd», krętacz: krętacz «człowiek oszukujący, używający wykrętów, wybiegów». Oj mamy już tyle osób, które tego doświadczyły, że od lat czekałem na spektakl za jego pieniądze - skwitował lider Ich Troje. Na tym nie skończył mocnej wypowiedzi.

Wiśniewski zapowiedział, że jest gotowy na batalię i opublikował zdjęcie z córką. Duet trzyma w dłoniach broń: - Ja jestem na batalię gotowy a ty? Zobaczcie sami!

Mama Michała Wiśniewskiego o skutkach ubocznych po szczepieniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany