Michał Wiśniewski o prezentach dla dziewięciorga dzieci. Mnie na to nie stać

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Michał Wiśniewski o prezentach dla dziewięciorga dzieci. "Mnie na to nie stać"

Ma inną tradycję

Michał Wiśniewski o prezentach dla dziewięciorga dzieci. "Mnie na to nie stać"

2022-12-14 10:04

Zbliżają się święta. Michał Wiśniewski (50 l.) spędzi je z najbliższymi. Przy stole nie zabraknie dzieci artysty oraz Poli Wiśniewskiej (37 l.). Lider Ich Troje nie zamierza jednak wręczyć pociechom prezentów. Ma za to inną bożonarodzeniową tradycję. Opowiedział o niej na łamach "Faktu".

Michał Wiśniewski już osiem razy stawał na ślubnym kobiercu, w tym dwa razy ze swoją piątą żoną, Polą. Jego wcześniejszymi wybrankami były: Magda Femme, Mandaryna, Anna Śwątczak oraz Dominika Tajner. Doczekał się również pięciorga dzieci. Są nimi: Xavier i Fabienne z małżeństwa z Mandaryną, Etiennette i Vivienne ze związku z Anną Świątczak oraz Falco Amadeus, którego urodziła mu Pola Wiśniewska. Obecna żona Wiśniewskiego ma czworo dzieci z poprzednich związków - to oznacza, że święta spędzą w licznym gronie. Co więcej, już niedługo patchworkowa rodzina płomiennowłosego lidera Ich Troje powiększy się, bowiem Pola jest w kolejnej, szóstej ciąży

Michał Wiśniewski nie kupuje dzieciom prezentów

Patchworkowa rodzina Michała Wiśniewskiego składa się ze sporej gromadki dzieci, co oznacza, że by obdarować każde z nich, muzyk musiałby się słono wykosztować. Okazuje się jednak, że lider Ich Troje nie funduje pociechom gwiazdkowych prezentów, o czym opowiedział w rozmowie z "Faktem".

Przed świętami nie biegam po sklepach z zamysłem kupienia dziewięciu prezentów dla dziewiątki dzieci. Nigdy tak nie było i nie będzie. Ja dbam po prostu o ich codzienne potrzeby. Wiem, na co każde z moich dzieci zbiera, i wtedy je w tym wspieram - wyjawił. 

Michał Wiśniewski wytłumaczył tabloidowi, że choć pod choinką na próżno szukać drogich podarków, każda z jego pociech znajdzie tam niewielki upominek. 

Pola dba, by każdy dostał jakąś drobnostkę, coś symbolicznego. Ja sam dostaję od dzieci symboliczne prezenty: upieczone ciasto, fajne zdjęcie, ładnie oprawione. Dajemy sobie prezenty, których nie da się kupić za pieniądze w sklepie. Oczywiście, że chciałbym im kupić dom, samochód, ale mnie na to nie stać - wyjaśnił "Faktowi" Wiśniewski. 

Jak opowiedział muzyk, dba on o kultywowanie innej bożonarodzeniowej tradycji. Rzeczą, na którą co roku mogą liczyć jego dzieci, jest...

- Moja przemowa przy stole, która jest podsumowaniem roku - opowiedział. 

Jakie jest Wasze podejście do kupowania prezentów na święta? Dajcie znać w komentarzach.

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany