Zdjęcia paparazzi

Michał Żebrowski "grzeszy" podczas spaceru. Jego żona nie będzie dumna, gdy to zobaczy

2022-10-06 4:59

Michał Żebrowski (50 l.) pod koniec lipca po raz czwarty został ojcem. Ukochana żona aktora Ola (35 l.) musi więc ogarniać nie tylko najmłodszą córeczkę, lecz także trzech pozostałych synów i męża. Nic dziwnego, że może nie mieć czasu na gotowanie obiadów. Na szczęście Michał znalazł sposób, jak dojeść, a przy okazji spalić zbędne kalorie.

Michał Żebrowski - dzieci

Nie jest łatwo być rodzicem tak sporej gromadki dzieci. Dwóch starszych synów Michała i Oli jest już w wieku szkolnym, a jak wiadomo, rano wymaga to sporego zaangażowania. Dlatego aktor stara się dzielić z żoną obowiązkami. Często zabiera część pociech na spacer po warszawskiej Saskiej Kępie, gdzie wszyscy mieszkają od lat.

Michał Żebrowski wyskoczył na kebab

Kilka dni temu, kiedy przemierzał ul. Francuską, jego uwagę przyciągnął lokal z... kebabem. Nie zastanawiał się długo i kupił jedzenie na wynos. Długo jednak spacerował, przy okazji spalając nadprogramowe kalorie, czyli łączył przyjemne z pożytecznym.

Na szczęście oboje mają spory dystans do diet i nadmiernie zdrowego odżywiania. Wiedzą, że raz na jakiś czas fast food nie zaszkodzi, a człowiek przynajmniej głodny nie chodzi i w domu nie marudzi przy lodówce. - Pizza jest moją ogromną słabością, z którą... nie radzę sobie w ogóle. Jem bez opamiętania, nawet w nocy. Czasem z rozpędu zjadam po Michale brzegi. Nigdy nikomu nie udało się nakłonić mnie do liczenia kalorii, choć pewnie by mi się to przydało. Mam jednak sposób, który chroni przed obżarstwem: zapisywanie posiłków - wyznała Ola.

Sonda
Lubisz kebaby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają