Michał Żebrowski w żałobie. Zmarł jego ukochany ojciec

i

Autor: Instagram Michał Żebrowski

Michał Żebrowski w żałobie. Zmarł jego ukochany ojciec. Potworna strata

2021-03-12 18:09

Nie żyje ojciec Michała Żebrowskiego. Pan Tadeusz Żebrowski zmarł 27 lutego 2021 roku. Aktor bardzo kochał i szanował swoich rodziców, wielokrotnie zamieszczał ich zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie taty dodał z okazji jego święta. Wtedy wszyscy zobaczyli, jak gwiazdor "Na dobre i na złe" podobny jest do swojego ojca.

Michał Żebrowski urodził się w Warszawie jako syn Tadeusza Żebrowskiego i Bożeny Urbańskiej-Żebrowskiej. O zawodzie aktora marzył od dziecka, a ukochani rodzice pozwolili mu podążać tym kierunkiem. Michał Żebrowski będzie im za to wdzięczny do końca życia. Aktor szanuje swoich rodziców i jest dumny z tego, kto go wychował. Zamieszczał w sieci wiele zdjęć ze swojego dzieciństwa, które można zobaczyć poniżej. Są tam również jego rodzice. Niestety, zmarł ojciec Michała Żebrowskiego. Pojawił się nekrolog, w którym powiadomiono o jego śmierci. Sam aktor nie zabrał głosu w mediach. Pan Tadeusz Żebrowski zmarł 27 lutego 2021 roku, w wieku 92 lat. Rodzina otrzymała kondolencje: 

- Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek. Dziękujemy Panu Bogu za Jego życie.

Msza pogrzebowa odbędzie się 17 marca o godz. 12:30 w Kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 6. Ojciec Michała Żebrowskiego spocznie w rodzinnym grobie na Starych Powązkach o godz. 14:30 (II brama, św. Honoraty).

Nowy grób dziecięcej gwiazdy PRL. Edward Dymek zmarł w biedzie. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE