Milionerzy:

i

Autor: Foto: x-news/ TVN /Tomasz Urbanek

Znacie odpowiedź?

Milionerzy: pamiętacie tę bajkę? Pytanie za 10 tys. zł!

2022-08-02 20:55

We wtorek, 2 sierpnia, na antenie TVN wyemitowano 509. odcinek show "Milionerzy". Uczestnik dopiero rozpoczął swoją grę i idzie jak burza! Pamiętacie jeszcze bajkę o pszczółce Mai? Sprawdźcie, czy wygralibyście 10 tys. zł.

Milionerzy: kto pamięta "Pszczółkę Maję"? Sprawdź, czy znasz odpowiedź!

Uczestnik 509. odcinka show TVN "Milionerzy" nie miał większych problemów z poniższym pytaniem. Według jego własnych słów podczas rozmowy z prowadzącym programu, Hubertem Urbańskim - "niech się dzieje, co chce", dlatego od razu poprosił o zaznaczenie swojej odpowiedzi! A czy Wy wygralibyście 10 tys. zł?

Bzyka - muchę z "Pszczółki Mai" - poznamy po:

A. ortalionowym prochowcu

B. ciemnych okularach

C. kapeluszu z piórkiem

D. kaloszach w grochy

Uczestnik show "Milionerzy" niemal od razu wpadł na prawidłową odpowiedź. Poprosił o zaznaczenie B.! Najwyraźniej musiał oglądać w dzieciństwie "Pszczółkę Maję". Udało mu się wygrać 10 tys. zł!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE