Milionerzy TVN

i

Autor: X-news/mat. prasowe

Znacie odpowiedź?

Milionerzy: uczestnik poległ na pytaniu za 250 tys. zł! A czy Ty znasz odpowiedź?

2022-08-01 20:55

W poniedziałek, 1 sierpnia, na antenie TVN wyemitowano 508. odcinek show "Milionerzy". Choć Panu Emilowi prawie udało się wygrać okrągły milion, poległ na pytaniu za 250 tys. zł. A czy Wy znacie na nie prawidłową odpowiedź? Sprawdźcie poniżej!

Milionerzy: sprawdźcie, czy wygralibyście 250 tys. zł!

Uczestnik 508. odcinka show "Milionerzy" miał spory problem z poniższym pytaniem! A czy Wy wiecie, w jakim mieście założono zespół Depeche Mode? Sprawdźcie poniżej, czy udałoby się Wam zgarnąć 250 tys. zł.

Z jakiego miasta depesz wysłał depeszę, jeśli jest to miejsce, w którym założono jego ulubiony zespół?

A. z Leicester

B. z Basildonu

C. z Londynu

D. z Exeter

Pan Emil nie był pewien swojej odpowiedzi - intuicja podpowiadała mu jednak, że ta prawidłowa to D.! Zdecydował się więc skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonił do przyjaciela. Pan Paweł niestety również nie znał odpowiedzi na muzyczne pytanie. Uczestnik show prowadzonego przez Huberta Urbańskiego zdecydował się więc ostatecznie na rezygnację z dalszej gry, dzięki czemu opuścił program ze 125 tys. zł.

A która odpowiedź okazała się być prawidłowa? Było to B.! Depeche Mode założono w Basildone w hrabstwie Essex w 1980 roku. 

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany