Milionerzy: Dużo słów, mało gry. Długa rozgrywka zakończyła się na trzecim pytaniu! [ODPOWIEDŹ]

2021-10-13 21:03
Milionerzy
Autor: Facebook Milionerzy TVN Milionerzy

Dwanaście najważniejszych pytań w życiu! Uczestnicy "Milionerów" mają tylko jedną szansę, by stanąć do walki o milion. W 481. odcinku zawodniczka grała długa, jednak nie zaszła zbyt daleko! Wielka porażka w "Milionerach"! Znasz poprawną odpowiedź? Czym jest spirulina?

Czasami gra trwa długo, ale toczy się o małe pieniądze! W 481. odcinku "Milionerów" uczestniczka dogłębnie analizowała pytania. Było to tak zaawansowane, że w połowie odcinka Hubert Urbański zadał dopiero trzecie pytanie. Niestety, na tym się zakończyło! Czy znasz poprawną odpowiedź?

Spiruliną, która jest cyjanobakterią, można się:

A. żywić

B. zarazić

C. otruć

D. przewiązać

Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, więc poprosiła o ostatnie koło ratunkowe, które jej zostało - telefon do przyjaciela. Ten wskazał jej odpowiedź C, sugerując się nazwą "cyjanobakteria". Zawodniczka posłuchała podpowiedzi, co miało fatalne skutki! Poprawną odpowiedzią był wariant A. Spirulinę coraz częściej wykorzystuje się w kuchni. Wiedzieliście? To pytanie warte było jedynie 2 tys. złotych.

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE