Milionerzy - odcinek specjalny

i

Autor: AKPA Milionerzy - odcinek specjalny

Co za emocje!

Milionerzy. Magda Cielecka i Marta Kuligowska pokonane przez pytanie o kręgosłup

2023-03-07 20:04

We wtorek 7 marca w TVN specjalny odcinek programu "Milionerzy" w którym udział wezmą: Agata Kulesza, Agnieszka Suchora, Magda Cielecka oraz dziennikarka Marta Kuligowska. Panie będą walczyły o milion dla Fundacji TVN. Odcinek specjalny związany jest z Dniem Kobiet, który obchodzimy 8 marca.

Kim są uczestniczki specjalnego odcinka "Milionerów"?

W specjalnym odcinku teleturnieju TVN wystąpią dwie drużyny: Agata Kulesza z przyjaciółką Agnieszką Suchorą oraz Magda Cielecka z Martą Kuligowską. Zasady programu pozostają bez zmian. Od głównej wygranej każdą drużynę dzieli dwanaście pytań. Mogłoby się wydawać, że mając do dyspozycji trzy koła ratunkowe i nieograniczony czas na odpowiedź milion znajduje się w zasięgu ręki. Czy na pewno? W studiu, pod wpływem ogromnych emocji, żadne z pytań nie jest proste. Przekonają się o tym uczestniczki odcinka specjalnego. Czy uda im się wygrać milion? Emisja odcinka specjalnego "Milionerów" 7 marca o godz. 20.55. Bez zmian pozostaje prowadzący - Hubert Urbański.

Odcinki specjalne "Milionerów"

Warto dodać, że TVN co jakiś czas pokazuje specjalny odcinek swojego flagowego teleturnieju. Jesienią do walki stanęli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Wygrali wtedy aż 500 tysięcy złotychMniej szczęścia mieli Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak. Aktorzy polegli na pytaniu za 1000 zł, które brzmiało: Gdzie najprędzej doświadczymy tego, co Włosi nazywają dolce far niente?

- Brak mi słów, ale muszę stwierdzić fakt. Co prawda wy w waszej grze nie wygraliście niczego, ale wspólnie z grą Jacka i Wojtka oczywiście mamy pokaźną sumę 250 tysięcy złotych - oznajmił Hubert Urbański. 

Prowadzący miał na myśli Wojciecha Malajkata oraz Jacka Borusińskiego, którzy wygrali 250 tysięcy złotych.

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora wygrały 125 tys. złotych

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora szły jak burza. Najwięcej problemów sprawiło im pytanie za 250 tysięcy złotych: Co skomponował Stanisław Moniuszko na bazie ludowej piosenki "Wlazł kotek na płotek"? A: kanon trzygłosowy B: trzyaktową operę C: operetkę D: marsz weselny

Konieczny był telefon do przyjaciela, którym okazał się Andrzej Konarzewski. Mężczyzna odpowiedział: D: marsz weselny. Nie miał jednak pewności, czy jego odpowiedź jest prawidłowa.

Aktorki zrezygnowały z gry. Odpowiedź prawidłowa to: A: kanon trzygłosowy. Agata Kulesza i Agnieszka Suchora wygrały 125 tys. złotych.

Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska wygrały 250 tys. złotych

Magdalena Cielecka i Marta Kuligowska radziły sobie równie dobrze jak Agata Kulesza i Agnieszka Suchora i dotarły do pytania za 250 tysięcy złotych. W tekście polskiego hymnu państwowego pojawia się król: A: Włoch B: Francji C: Polski D: Anglii. Uczestniczki zdecydowały się skorzystać z koła ratunkowego w postaci pomocy publiczności. Dzięki wskazaniu prawidłowej odpowiedzi, czyli A: Włoch - wygrały 250 tysięcy złotych

W programie padło pytanie za pół miliona złotych! Facetektomia to A: przejaw mizoandrii B: feminizm w natarciu C: brylantowy szlif D: operacja kręgosłupa. Uczestniczki skorzystały z pomocy przyjaciela - Macieja Stuhra. Aktor nie znał tego słowa. Uczestniczki zrezygnowały z gry. Odpowiedź prawidłowa: D: operacja kręgosłupa.

Łącznie udało się zebrać 375 tys. złotych!

Tylko u nas! Agata Kulesza przyszła na swój rozwód
Sonda
Oglądasz program "Milionerzy"?
Nasi Partnerzy polecają