Misiek Koterski znów jest sam! Rozstał się z Dagmarą Bryzek. Jest komentarz

2021-10-25 19:55
Misiek Koterski znów jest sam! Rozstał się z Dagmarą Bryzek. Jest komentarz
Autor: AKPA Misiek Koterski znów jest sam! Rozstał się z Dagmarą Bryzek. Jest komentarz

Michał Koterski rozstał się z Dagmarą Bryzek. Jest komentarz aktorki, która potwierdziła sensacyjne doniesienia o zakończeniu związku z gwiazdorem. Zniknęły też wszystkie wspólne zdjęcia byłych zakochanych z profilu aktora.

Misiek Koterski znów jest sam. Jak donosi Dagmara Bryzek, aktorzy nie są już razem. W czerwcu na jaw wyszły informacje, że modelka Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem. Para doczekała się syna. Później, okazało się, że aktor poznał na planie filmowym 23-letnią Dagmarę Bryzek, z którą się związał. Jak donosi aktorka w rozmowie z Pudelkiem, jej związek z gwiazdorem to już przeszłość. Nie podała jednak powodu rozstania: - Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie - wyznała portalowi. - Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło - podsumowała Bryzek.

Kożuchowska i Koterski zagrają Gierków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE