Monika Mrozowska potwierdziła CIĄŻĘ. Zdjęcia z brzuszkiem i wyjaśnienia!

2020-09-15 13:17
Monika Mrozowska
Autor: Instagram Monika Mrozowska

Monika Mrozowska (40 l.) oficjalnie potwierdziła swoją ciążę. Jakiś czas temu pokazała duży brzuszek. Sprytnie zasłoniła się nowym aktorskim projektem. Okazało się, że naprawdę jest w ciąży. Gwiazda "Rodziny zastępczej"po raz czwarty zostanie mamą i z dumą opowiada o swoich życiowych sukcesach oraz życiowych zawirowaniach.

Monika Mrozowska znów zostanie mamą. Radosną nowinę potwierdziła na Instagramie. Opublikowała ciążową sesję zdjęciową. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała się wcześniej z wielkim brzuszkiem, ale zdołała oszukać fanów, którzy myśleli, że to charakteryzacja do nowej roli. Aktorka potwierdziła, że naprawdę jest w ciąży. Mrozowska jest już mamą Karoliny i Jagody (ich ojcem jest Maciej Szaciłło), a także Józefa (jego ojcem jest operator filmowy Sebastian Jaworski). 

Monika Mrozowska prowokuje na plaży. Nie zamierza przepraszać

Monika Mrozowska, z powodu sensacji wokół jej ciąży, odpowiedziała na komentarze fanów i nie tylko. Wyznała, że jest zapracowaną mamą i że sporo się u niej dzieje. 17 września pojawi się jej premierowy eBook. Swój wyjątkowy stan potwierdziła dopiero teraz: - Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu. Gratulujemy!

ZOBACZ:Klaudia Helejcio obsypana luksusami na 30. urodziny. Mercedes od ukochanego to nie wszystko

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE