Monika Richardson

i

Autor: AKPA/Baranowski Monika Richardson

Zaskakujące!

Monika Richardson nie rozwiedzie się ze Zbigniewem Zamachowskim? Tego się nie spodziewaliśmy!

2022-08-09 17:10

Choć związek Moniki Richardson (50 l.) i Zbigniewa Zamachowskiego (61 l.) to już odległa przeszłość, para wciąż nie sfinalizowała formalności, związanych z rozwodem. Teraz okazuje się, że nawet nie złożono pozwu w tej sprawie! Czy to małżeństwo da się jeszcze uratować? Te wieści od Richardson mogą Was zaskoczyć! Wyjawiła, co planuje.

Monika Richardson nie wniosła pozwu o rozwód. Zdradziła, dlaczego!

Monika Richardson ostatnio wracała pamięcią do małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim, kiedy w jednym z wywiadów przedstawiła problem kobiecego alkoholizmu. Okazało się, że "po alkoholu robi się strasznie wredna", a jej były partner miał wtedy nazywać ją "Moniczką - kierowniczką kuli ziemskiej". Dziennikarka w zabawny sposób opisała swoje doświadczenie z nałogiem, a także to, jaki wpływ miało na jej rodzinę.

Choć Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie są parą już od dłuższego czasu - oboje pozostają aktualnie w nowych, szczęśliwych związkach - wciąż nie zdecydowali się na formalne zakończenie swojego małżeństwa. Aktor spotyka się obecnie z koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą. Monika Richardson z kolei, kiedy już pozbyła się łatki 'złodziejki mężów" - jej relacja z Zamachowskim wywołała w końcu niemały skandal - związała się z Konradem Wojterowskim, z którym niedawno obchodzili pierwszą rocznicę związku.

Choć małżeństwo Richardson i Zamachowskiego pozostaje aktualne już jedynie "na papierze", żadna ze stron nie zdecydowała się na jego formalne zakończenie. Czy to oznacza, że jest jeszcze szansa dla tej relacji? Monika Richardson odniosła się do plotek, stanowczo prezentując swoje stanowisko w sprawie. Okazuje się, że nie wniosła pozwu o rozwód, bo go... nie potrzebuje! Więcej poniżej.

Byłam w szoku. Jest coś takiego, jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach - tak opisywała koniec swojego małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. 

Na razie nie mam potrzeby składania pozwu, bo rozwód nie jest mi zupełnie do niczego potrzebny. Nie planuję kolejnego ślubu - okazuje się, że to jest prawdziwy powód, dla którego Monika Richardson jeszcze nie zdecydowała się na formalne zakończenie swojego małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. 

Jak Monika Richardson wspomina małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim? Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Monika Richardson za nic ma przepisy ruchu drogowego
Sonda
Czy Monika Richardson pasuje do Konrada Wojterkowskiego?