Młody artysta na brak pracy nie może narzekać. W najbliższy weekend autor hitu "Miliony monet" zagra najpierw w Grodzisku Mazowieckim, następnego dnia w Rudzie Śląskiej.
- "Lato z Radiem" to już legenda. Myślę, że każdy zna motyw "Polki Dziadek", który latem rozbrzmiewa z radioodbiorników - mówi Mrozu.
Piosenkarza wcale nie przeraża, że musi przemierzać kraj wzdłuż i wszerz, by dotrzeć na koncerty.
- Już jesteśmy przyzwyczajeni. Po takich wojażach wracamy z dużą satysfakcją i z pięknymi wspomnieniami. Spotykamy się naprawdę ze wspaniałą publicznością, która zna teksty piosenek, śpiewa z nami i czuje "naszego bluesa". Piękna sprawa - rozmarza się Mrozu w rozmowie z "Super Expressem". Artysta zapowiada, że na scenie zaprezentuje dobrze wszystkim znane hity.
- Zagramy oczywiście w większości materiał z najnowszej płyty "Rollercoster" w specjalnych koncertowych aranżacjach. Nie zabraknie też starszych numerów oraz paru bonusów. Jakich? Przekonają się ci, którzy przyjdą na koncert - zaprasza Mrozu.