Muniek Staszczyk

i

Autor: AKPA/Podlewski Muniek Staszczyk

Przegiął?

Muniek Staszczyk pojechał po bandzie! Podczas koncertu miał na sobie koszulkę z wulgarnym napisem!

2023-08-21 22:28

Festiwal "Top of the Top" do Sopotu ściągnął największe gwiazdy polskiej muzyki. Jedną z nich był lider zespołu T. Love, Muniek Staszczyk. Jednak całą uwagę przykuła koszulka, w której wystąpił wokalista. Był na niej bowiem kontrowersyjny i wulgarny napis! Zobaczcie, co to takiego!

Top of the Top Festival to niekwestionowanie jeden z największych festiwali muzycznych. Co roku pod koniec sierpnia do Sopotu przyjeżdżają największe gwiazdy polskiej piosenki. W tym roku na sceny Opery Leśnej mogliśmy usłyszeć: Sarę James, Margaret, Natalię Przybysz, Sylwię Grzeszczak czy Muńka Staszczyka. Występ tego ostatniego zapisał się w pamięci nie tylko ze względu na niesamowite występ, ale także ze względu na kontrowersyjny ubiór.

Muniek Staszczyk w kontrowersyjnej koszulce. Co miał napisane? 

Muniek Staszczyk na scenie w Sopocie wystąpił wraz ze swoim zespołem T.Love. Przypomnieli oni swoje największe hity. Publiczność dała się porwać muzycznemu szaleństwu! Jednak oczy wszystkich były skierowane na koszulkę wokalisty. Muniek Staszczyk miał na sobie T-shirt z wulgarnym napisem "Zdrowo jeb**ty".

Zobacz poniższą galerię: Muniek Staszczyk wróci z T.Love!

Muniek Staszczyk

i

Autor: Podlewski/AKPA
Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany