Tak wyglądały gwiazdy

Na premierze filmu "Ukryta sieć" aż roiło się od gwiazd. Grażyna Torbicka swoimi nogami skradła show!

2023-08-29 22:27

Premiera filmu "Ukryta sieć" przyciągnęła tłum gwiazd polskiego show-biznesu. Na ściance mogliśmy zobaczyć między innymi: Grażynę Torbicką, Andrzeja Seweryna, Monikę Miller czy Monikę Goździalską. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy!

Film "Ukryta sieć" jest adaptacją książki Jakuba Szamałki, opowiada on o losach młodej dziennikarki prowadzącej śledztwo, które wstrząśnie jej rodziną, a nawet całym krajem. Na wtorkową premierę filmu "Ukryta sieć" przybyła plejada gwiazd polskiego show-biznesu. Na ściance mogliśmy zobaczyć między innymi: Grażynę Torbicką, Andrzeja Seweryna, Piotra Trojana, czy Monikę Miller, zobaczcie, kto wypadł najlepiej!

Premiera filmu "Ukryta sieć". Nogi Grażyny Torbickiej skradły show!

W jednym z warszawskich kin odbył się pokaz premierowy, na który zawitała obsada filmu. Wśród aktorów nie zabrakło m.in. Andrzeja Seweryna czy Magdaleny Koleśnik. Na ściance show skradła stylizacja Grażyny Torbickiej, dziennikarka postawiła na ciemnoszary T-shirt, do tego oversizowa marynarka i krótki spodenki w centki. Całość uzupełniła zamszowymi botkami i brązową torebką. Na klasykę w postacie czarnego garnituru i czarnej koszuli postawił za to Andrzej Seweryn! Zobaczcie, jak wyglądała reszta gwiazd!

Zobacz poniższą galerię: Premiera filmu "Ukryta sieć". Tak wyglądały gwiazdy!

Rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Grażyna Torbicka zdradziła tajemnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany