Na ślubie Rozenek będą ochroniarze! "Chodzi o to, żeby nam nie weszli do środka!"

2016-09-07 12:08

Na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana czeka cała Polska. Tymczasem okazuje się, że celebryci strzegą uroczystości jak oka w głowie. Na ceremonii mają być ochroniarze! Kogo nie chcą na przyjęciu Rozenek i Majdan?

W pierwszym odcinku nowej serii programu Karoliny Korwin Piotrowskiej zatytułowanego Magiel Towarzyski, pojawiła się Małgorzata Rozenek. Oczywiście nie ogło obyć się bez pytania o ślub Perfekcyjnej Pani Domu z Radosławem Majdanem. Niestety celebrytka nie wiele zdradziła na temat uroczystości. - To jest bardzo skromna, bardzo kameralna i bardzo intymna uroczystość - wyznała Rozenek.

Okazuje się, że na początku para chciała wyjechać za granicę, jak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Jednak jako rodzinni ludzie, nie mogli sobie pozwolić na rozłąkę z najbliższymi. - To nawet nie chodzi o to, żeby wynająć samolot. Jak zaczniesz liczyć... Wtedy musielibyśmy wynająć 2 samoloty, a na to już na s nie stać - powiedziała Małgorzata.

Para będzie musiała więc zrobić ślub w Polsce. Wszystko jednam będzie ściśle tajne. Imprezy bronić własnymi ciałami będą wierni ochroniarze. Okazuje się bowiem, że gości Małgosi i Radka stresują się medialnym ślubem. Ochrona będzie więc pilnować, żeby nie prześlizgnął się żaden paparazzo!

Zobacz: Rozenek będzie wzorować się na ślubie Szulim? "Śledziliśmy, obserwowaliśmy"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE