Edward Miszczak

i

Autor: East News

To mu się nie spodoba

Najpierw zwolnienia gwiazd, a teraz TO! Polsat jedzie po bandzie. Edward Miszczak będzie musiał zacisnąć zęby

2023-07-06 16:42

Edward Miszczak (68 l.) przeprowadza prawdziwą rewolucję w telewizji Polsat. Świeżo upieczony, nowy dyrektor programowy stacji, zdążył pożegnać już kilka największych nazwisk. Ze stacją rozstali się między innymi Katarzyna Dowbor, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski... A to nie wszystko. Teraz Polsat ogłosił coś, co wbiło widzów w fotel. Od razu pojawiły się komentarze, które raczej nie spodobają się Miszczakowi. Wygląda na to, że tym razem będzie musiał zacisnąć zęby.

Edward Miszczak naraża się na krytykę ze strony osób, które z wypiekami śledziły poczynania gwiazd, wyrzuconych przez niego z telewizji Polsat. Katarzyna Dowbor, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski... Lista osób, które pożegnały się ze stacją, jest coraz dłuższa. To prawdziwa rewolucja nowego dyrektora programowego. Można by się zastanawiać, co jest powodem takiego stanu rzeczy. Plotki są różne. Jedne mówią o tym, że to próba "odświeżenia stacji", a inne o tym, że utrzymanie tylu wielkich nazwisk jest po prostu dla Polsatu drogie. Tymczasem okazuje się, że stacja postanowiła po siedmiu latach odświeżyć format, w którym zatrudnienie "aktorów" nie będzie kosztowało fortuny. A to dlatego, że są to amatorzy. Mowa oczywiście o powrocie paradokumentu "Pamiętniki z wakacji". Edward Miszczak zapewne liczył na to, że w dobie popularności tego typu produkcji taka decyzja spotka się z ciepłym przyjęciem. A jednak głosów krytyki jest równie dużo.

Najpierw zwolnienia gwiazd, a teraz TO! Polsat jedzie po bandzie. Edward Miszczak będzie musiał zacisnąć zęby

Kiedy ogłoszono, że "Pamiętniki z wakacji" wracają ze zdwojoną siłą do Grupy Polsat Plus, w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak czytamy, spółka producencka Polot Media, należąca do grupy, rozpoczęła casting do nowych odcinków. Ale jeszcze nie wiadomo, do ramówki którego kanału trafi serial i kiedy można spodziewać się premiery. Wiadomo natomiast, że nagrania będą realizowane we wrześniu i październiku 2023 roku na Wyspach Kanaryjskich. Jedni się z tego cieszą, a inni wręcz przeciwnie. Komentują, że najpierw Edward Miszczak doprowadził do zwolnienia wielkich gwiazd, a teraz do Polsatu powraca... "szmira".

- Polsat, odkąd Edzio przejął stery, schodzi na dno. (...) Duże stacje nie mają już żadnych pomysłów, odgrzewane kotlety i resztka zagranicznych formatów, które odniosły jakiś sukces, ale te źródełka szybko wyschną i co dalej? (...) Będzie czym zaśmiecać Super Polsat albo Nowa TV - czytamy w komentarzach pod materiałem portalu "Wirtualne Media".

Oczywiście są także takie wpisy, które chwalą decyzję o powrocie. "Super", "będzie co oglądać", czytamy. Przeważają jednak komentarze negatywne. Ciekawe, jak na to wszystko patrzy Edward Miszczak. Myślicie, że "Pamiętniki z wakacji" zostaną ostatecznie ciepło przyjęte?

Zobacz również galerię zdjęć: Edward Miszczak przejął rządy

Sonda
"Pamiętniki z wakacji" wracają do Polsatu. Cieszysz się?
Edward Miszczak: Miłość uskrzydla!