Najstarsza uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" trafiła do szpitala! "Leciała jej krew"

2022-12-15 10:05

Izabela Zeiske, bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowała, że jej 87-letnia mama, która również pojawiała się na ekranie, trafiła do szpitala. W jakim stanie jest seniorka i co było przyczyną hospitalizacji? Sprawdźcie w naszym artykule.

Najstarsza uczestniczka Gogglebox. Przed telewizorem trafiła do szpitala!

i

Autor: Instagram/@iza_zeiske

"Gogglebox. Przed telewizorem" to popularne show, którego uczestnicy szczerze komentują wybrane programy telewizyjne. To dzięki niemu rozpoznawalność zdobyła m.in. Sylwia Bomba. W "Gogglebox" mogliśmy również zobaczyć rodzinę Zeiske - Izabelę oraz jej syna, Joachima, którzy zdobyli ogromną sympatię widzów. W programie nierzadko towarzyszyła im również 87-letnia mama Izy. Teraz bohaterka programu poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że seniorka trafiła do szpitala. 

Mama Izabeli Zeiske z "Gogglebox" trafiła do szpitala! "Ma straszne problemy krążeniowe"

Izabela Zeiske przekazała w mediach społecznościowych, że jej mama musiała być hospitalizowana przez problemy z krążeniem. 

- Miałam bardzo ciężki dzień. Mama trafiła do szpitala [...] Mnie się pewne rzeczy nie podobały. Mama nie chciała jechać do pani doktor, choć leciała jej krew z nosa, to mówiła, że wszystko jest w porządku. 87 lat, widziałam te opuchlizny, mama ma straszne problemy krążeniowe - czytamy.

87-latka bardzo nie chciała zostać w szpitalu, ale przekonała ją do tego lekarka. Izabela oraz jej syn, Joachim, odwiedzają seniorkę. Kobieta podkreśliła, że cieszy się, że jej mama jest pod dobrą opieką.

- Dobrze, że jest w szpitalu pod opieką lekarską. Kochani czasami jest taka konieczność. W przychodni nie pomogą tyle, co w szpitalu - napisała.

Sonda
Oglądasz "Gogglebox"?