Gwiazda Gogglebox drugi raz została mamą! Dała dziecku nietypowe imię

2022-12-06 18:50

Lili Antoniak, która w programie "Gogglebox" zasiada na kanapie u boku Sylwii Bomby, na początku grudnia po raz drugi została mamą. Dumna mama pochwaliła się w sieci zdjęciami maleństwa i przy okazji zdradziła, jakie dała mu imię. Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami.

Gwiazda Gogglebox drugi raz została mamą! Dała dziecku nietypowe imię

i

Autor: Instagram Gwiazda Gogglebox drugi raz została mamą! Dała dziecku nietypowe imię

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przez lata tworzyły duet w programie Gogglebox. Ostatecznie panie zdecydowały się jednak rozdzielić. W kuluarach mówiło się, że panie są mocno skłócone. Obie zaprzeczały tym doniesieniom zapewniając, że nadal żyją w przyjaźni. U boku Sylwii od miesięcy pojawia się Lili Antoniak. Już w programie było widać, że "Matka wariatka" - jak sama się nazywa - spodziewa się dziecka. To była druga ciąża influencerki, która razem z mężem wspólnie wychowuje córeczkę Alenkę.

Teraz na świat przyszła kolejna córka pary, o czym dumna mama poinformowała na Instagramie.

- Witaj w domu, córeczko. Mam nadzieje, że ci się tu spodoba (jak coś, to nie masz wyjścia - do brzucha nie ma już powrotu). Ostatnie dni to jakieś kombo emocji - napisała Antoniak.

Celebrytka nadała córeczce imiona Mia Róża. Nagranie z maleństwem robi furorę w sieci, a fani natychmiast ruszyli z gratulacjami. Wielu też komplementuje świeżo upieczoną mamę i zwraca uwagę na to, że zaledwie kilka dni po porodzie prezentuje się doskonale. Zobaczcie urocze nagranie z maluszkiem niżej.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki