Natalia Kukulska pokazała 17-letnią córkę. Wyglądają jak siostry!

2022-08-08 15:47

Natalia Kukulska (46 l.) od 22 lat jest żoną perkusisty, Michała Dąbrówki. Para doczekała się trójki wspaniałych dzieci: Jana (22l.), Anny (17 l.) oraz Laury (5 l.). Kukulska ma bardzo silną relację ze swoją starszą córką. Ostatnio opublikowała ich wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych. Fani od razu stwierdzili, że wyglądają jak siostry!

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która wylansowała utwory takie jak "Wierzę w nas", "W biegu", "Sexi Flexi" czy "Im więcej ciebie tym mniej". Prywatnie jest żoną perkusisty, Michała Dąbrówki, za którego wyszła po 10 latach znajomości. W tym roku para świętowała 22. rocznicę ślubu. Wspólnie doczekali się trójki dzieci: Jana (22l.), Anny (17 l.) oraz Laury (5 l.). 

W sobotę, 6 sierpnia, Natalia Kukulska udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją starszą córką, Anną. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to uderzające podobieństwo obu pań. Mają prawie identyczne rysy twarzy i falowane włosy. Pozują w stylizacjach w tym samym kolorze. Fani zaczęli nazywać je siostrami!

- Jakie wy jesteście śliczne. Jak siostrzyczki

- Dwa pokolenia, a jak siostry

- Piękne i takie podobne!

- Jak dwie krople wody

- Jak kiedyś Anna Jantar z Natalią. Cóż za podobieństwo - pisali.

Zobaczcie zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej córki w naszej galerii!

Natalia Kukulska już wcześniej chętnie zamieszczała zdjęcia z Anną. Panie były razem na okładce magazynu "Viva". W wywiadzie dla tego dwutygodnika Natalia Kukulska powiedziała, że widzi w Ani dużo siebie, ale córka jest od niej "lepsza i bardziej świadoma". Dodała również, że wiele w niej podziwia:

Wrażliwość, otwartość, poukładanie. Jest subtelna i odważna. Jej młodzieńcza egzaltacja potrafi nakręcać całą rodzinę. Jest mistrzynią nastroju, wizjonerką, ma zmysł organizacyjny… ojej, wystarczy? Pisze do mnie SMS-y: "Życzę ci miłego dnia, tylko się niczym nie denerwuj".

Widać, że Natalia Kukulska i Ania mają wspaniałą relację. Panie doskonale się rozumieją i uwielbiają spędzać ze sobą czas.

Syn Natalii Kukulskiej marzy o śpiewaniu
Sonda
Lubisz Natalię Kukulską?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają