Natalia Kukulska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Wygląda pięknie!

2017-01-15 17:10

Niedawno Natalia Kukulska po raz trzeci została mamą. Aby podziękować swoim fanom za życzenia i ciepłe słowa, na Instagramie opublikowała swoje pierwsze zdjęcie po porodzie. Prawda, że wygląda świetnie?

5 stycznia Natalia Kukulska po raz trzeci została mamą. Wraz z mężem Michałem Dąbrówką na świecie powitała córkę Laurę. W tym szczególnym dniu gratulacjom i życzeniom dla obu pań nie było końca. Artystka postanowiła podziękować swoim przyjaciołom i fanom za ciepłe słowa. I tak na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać bukiety kwiatów i ją samą. Trzeba przyznać, że wokalistka świetnie się prezentuje, a zakładając koszulę w krowy, udowodniła że ma do siebie duży dystans i poczucie humoru, co nie umknęło uwadze jej wielbicieli.

A pod zdjęciem pojawiły się komentarze z kolejnymi gratulacjami i komplementami.

- Natalia wielkie gratulacje!!! Koszula odjazd! - skomentował fan.
- Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla całej rodziny i duuużo zdrówka dla Laury.
- Cieszymy się, że kwiaty się podobają. Oby Laura się dobrze chowała, dużo zdrówka. Dla całej rodzinki! - czytamy w kolejnym komentarzu.

Przypomnijmy, że Kukulska z mężem ma już syna Jana i córkę Annę.

Zobacz: Polscy "Youtuberzy" śpiewają dla WOŚP: Zobacz jak rapuje Człowiek Warga

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE