Natalia Kukulska

i

Autor: AKPA / Niemiec

ta historia wzrusza!

Natalia Kukulska wrzuciła wzruszające zdjęcie. Ukochany ojciec już nie żyje trzynaście lat

2023-09-14 15:06

Natalia Kukulska (47 l.) jest córką Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Rodzice Natalii tworzyli udane małżeństwo przez ponad 10 lat, jednak miłość zakończył fatalny wypadek – katastrofa lotnicza. Od czasu do czasu Natalia ujawnia ciekawe informacje z życia jej rodziców. Zrobiła to w najnowszym wpisie.

Małżeństwo Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

Miłość Jantar i Kukulskiego po 10 latach rozdzieliła katastrofa lotnicza. To w niej zginęła matka Natalii. Dziewczynka miała wtedy zaledwie 4 lata. Przez wiele lat krążyło przekonanie, że małżeństwo rodziców Kukulskiej było bardzo udane. Jednak zaczęły wychodzić długo skrywane sekrety. Według bliskich znajomych, Jarosław Kukulski miał mieć romans z Ireną Santor, czego jednak nikt oficjalnie nie wierzyć. Natalia znalazła po latach notes matki, w którym dzieliła się ona swoimi przemyśleniami.

- Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna – powiedział dla „Faktu” znajomy artystki.

Inni informator „Faktu” zaznacza, że Anna Jantar też nie była wierna mężowi. Rozważała ona nawet rozstanie z Jarosławem Kukulskim.

W mediach opublikowano też list, który w dniu śmierci przy sobie miała Anna Janter.

- Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość, czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama – czytamy w liście

Syn Natalii Kukulskiej marzy o śpiewaniu

Natalia Kukulska dzieli się wzruszającym zdjęciem. Historia łapie za serce

13 września 2010 roku zmarł Jarosław Kukulski. Natalia mocno to przeżyła, o czym regularnie wspominała. W związku z kolejną rocznicą śmierci, Natalia opublikowała jedno ze swoich prywatnych zdjęć, które chwyta za serce. Patrząc na komentarze, można być pewnym, że fani wspierają Kukulską na każdym kroku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany