Natalia Kukulska z dziećmi na salonach! Podobni? [GALERIA]

2020-08-26 9:57
Natalia Kukulska z dziećmi na salonach! Podobni?
Autor: AKPA Natalia Kukulska z dziećmi na salonach! Podobni?

Natalia Kukulska od lat działa na polskim rynku muzycznym. Wokalistka właśnie wydaje nowy album "Czułe struny". Na przedpremierowym odsłuchu płyty, Kukulska pojawiła się niemal z całą rodziną. Zabrakło tylko najmłodszej córeczki Laury. Zobacz, jak wyglądają najbliżsi piosenkarki. Tak Kukulska pozuje z dziećmi na salonach! Podobni?

Nie wszyscy to wiedzą, ale... Natalia Kukulska (43 l.) to mama na pełen etat! Gwiazda stara się chronić swoją prywatność i nieczęsto dodaje zdjęcia z dziećmi. Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się z dziećmi na salonach! Wraz z partnerem, Michałem Dąbrówką wychowuje Jana (20 l.), Anię (15 l.) i Laurę (3 l.). Rodzina towarzyszyła wokalistce podczas przedpremierowego odsłuchu albumu "Czułe struny". Premiera już w piątek 28 sierpnia. Tym bardziej wsparcie najbliższych jest w takich momentach nieocenione. Zwłaszcza, jeśli pociechy Kukulskiej znają się na muzyce!

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę [ZDJĘCIE]

Kim są dzieci Natalii Kukulskiej?

Jan Dąbrówka gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Oprócz tego ma talent wokalny i komponuje własne utwory. - Świecie szykuj się na tego gościa - jest skarbem - pisała o synu dumna mama. Również Ania Dąbrówka podziela rodzinne zainteresowania. Córka Kukulskiej kształciła się  w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. 15-latka występowała też na deskach warszawskiego Teatru Roma, a także w teledysku mamy (utwór "Rekonstrukcja").

Natalia Kukulska pokazała 15-letnią córkę. Ale są podobne!

Kukulska z dziećmi na salonach

Natalia Kukulska niemal całą rodziną pokazała się podczas przedpremierowego odsłuchu płyty. Pozowała wraz z mężem Michałem oraz dwójką dzieci - Janem i Anią. Zabrakło tylko najmłodszej Laury. Trzeba przyznać, że podobieństwo do piosenkarki jest naprawdę uderzające! Zobacz, jak prezentowała się Natalia Kukulska z dziećmi na salonach! Podobni? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE