Co się stało?!

Natalia Siwiec pod kroplówką w Meksyku! Przyjęła eliksiry młodości!

2023-03-15 7:34

Natalia Siwiec to ma dopiero szalone życie! Polska Miss Euro 2012 od paru lat mieszka w słonecznym Meksyku, gdzie impreza nie ma końca. Tym razem nasza gwiazda naprawdę dała się ponieść szaleństwu! Zdradziła swoim fanom, że musiała podłączyć się pod kroplówkę! Co się stało?!

Natalia Siwiec imprezuje w Meksyku jak szalona! Polska gwiazda trafiła pod kroplówkę

Natalia Siwiec pojawiła się w polskim showbiznesie dosłownie z dnia na dzień. Pewnego dnia w 2012 roku zasiadła na trybunach stadionu piłkarskiego w koszulce z orłem i nagle wszyscy zaczęli robić jej zdjęcia. Natalię okrzyknięto Miss Euro, bo była podobno najpiękniejsza na całym stadionie. Ba! Może nawet wśród wszystkich fanek polskiej piłki nożnej. Lata lecą, a Natalia Siwiec idąc z duchem czasu pokazuje się nam przede wszystkim za pośrednictwem Instagrama. Polska Miss Euro 2012 od paru lat mieszka w słonecznym Meksyku, gdzie wyjechała z mężem Mariuszem Raduszewskim i kilkuletnią córką Mią. Natalia Siwiec chętnie zamieszcza w sieci relacje ze swojego rajskiego życia.

Dożylny eliksir dla Natalii Siwiec i jej koleżanek. Co to była za impreza!

W gorącym Meksyku impreza zdaje się nie mieć końca! A tym razem Natalia Siwiec naprawdę dała się ponieść szaleństwu. Pokazała, jak w czerwonej kreacji balowała na imprezie zorganizowanej na cześć jednej ze swoich koleżanek. Zdradziła swoim fanom, że musiała podłączyć się pod kroplówkę! Pokazała nawet nazwę substancji, jaką dożylnie wtłoczyła w swe ponętne ciało. Okazuje się, ze to substancja zwana przez celebrytów "eliksirem młodości". Najwyraźniej witaminy to sekretny sposób Natalii Siwiec na to, by zostać miss!

Sonda
Lubisz Natalię Siwiec?

QUIZ: Jak dobrze znasz piosenki z polskich seriali lat 70.?

Pytanie 1 z 8
1. Piosenkę z "Czterech Pancernych i Psa" śpiewał...
Doda świętuje swoje 37. urodziny. Gorąca impreza w Meksyku
Listen on Spreaker.