Nergal w szpitalu - na co był chory Adam Darski?

2010-08-08 15:37

Zespół Behemoth odwołuje koncerty. W szpitalu leży lider grupy i narzeczony Dody, Adam Darski. W karetce na sygnale trafił na oddział hematologii szpitala Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Menedżer deathmetalowego zespołu potwierdza i dodaje, że stan Nergala jest poważny.

O chorobie Darskiego napisał w informacji z ostatniej chwili Pudelek, na podstawie wiadomości od jednego z informatorów serwisu. Pudelek o stan zdrowia muzyka zapytał także jego menedżera. Wiemy, że zanim trafił do szpitala, od kilku dni był chory. Doda jest przy nim.

Zespół Behemoth na swojej stronie internetowej opublikował następujący komunikat: "Informujemy, że w związku z problemami zdrowotnymi Behemoth został zmuszony do odwołania koncertu na Sonisphere Fest (7 sierpień, Finlandia). Nie wiemy jeszcze, czy kolejne europejskie daty również zostaną odwołane, czy też odbędą się zgodnie z planem. Więcej szczegółów pojawi się w nadchodzących dniach."

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE